4,5 / 5
Wygląd zewnętrzny Centrum TriVita Otoczenie Centrum TriVita Otoczenie Centrum TriVita Wygląd zewnętrzny Centrum TriVita Wygląd zewnętrzny Centrum TriVita Wygląd zewnętrzny Centrum TriVita Wygląd zewnętrzny Centrum TriVita Recepcja, poczekalnia Centrum TriVita Gabinet zabiegowy Centrum TriVita Gabinet zabiegowy Centrum TriVita Pokój, sala dla pacjentów Centrum TriVita Wygląd zewnętrzny Centrum TriVita Widok ogólny Centrum TriVita Nasi goście Centrum TriVita Nasi goście Centrum TriVita Nasi goście Centrum TriVita Nasi goście Centrum TriVita Nasi goście Centrum TriVita Nasi goście Centrum TriVita Nasi goście Centrum TriVita Wygląd zewnętrzny Centrum TriVita Wygląd zewnętrzny Centrum TriVita Wygląd zewnętrzny Centrum TriVita Wygląd zewnętrzny Centrum TriVita Wygląd zewnętrzny Centrum TriVita Wygląd zewnętrzny Centrum TriVita Wygląd zewnętrzny Centrum TriVita Centrum TriVita - logo

Informacje ogólne o Centrum TriVita

Ogólnopolskie Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki TriVita w Porąbce to wyjątkowe miejsce na mapie Polski będące odpowiedzią na wyzwanie dzisiejszego świata w tym: zmiany demograficzne (starzejące się społeczeństwo), wypadki komunikacyjne powodujące konieczność zapewnienia wysokospecjalistycznej rehabilitacji w połączeniu z profesjonalną opieką i pielęgnacja w czasie rekonwalescencji.

Centrum prowadzi działalność zarówno w zakresie świadczenia usług opiekuńczych i pielęgnacyjnych, jak również rehabilitacyjnych osobom przewlekle chorym, niepełnosprawnym, po przebytych zdarzeniach neurologicznych oraz w podeszłym wieku. Struktura oparta jest na trzech przenikających się wzajemnie filarach co pozwala zadowolić każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta, który pod jednym dachem może skorzystać ze wszystkich koniecznych przy jego dolegliwościach usług. Przebywający w Centrum Opieki mieszkaniec ma zapewnioną możliwość skorzystania ze świadczeń Centrum Rehabilitacji, a także wykonać komplet potrzebnych badań w Centrum Medycznym. Z usług każdego z tych podmiotów można też korzystać oddzielnie.

Powierzanym pod opiekę osobom Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki TriVita oferuje jednak nie tylko dbanie o zdrowie, ale również zaktywizowanie intelektualne oraz ruchowe. Pacjenci mają możliwość poznania nowych znajomych i spędzania czasu w życzliwej atmosferze z uwzględnieniem opieki i rehabilitacji o najwyższym standardzie. Pobyt w naszym Centrum to również korzyści dla pacjenta, jak i rodziny podopiecznego, które w tym czasie mogą spędzić beztroskie wakacje, wyjechać na weekend ze znajomymi lub rodziną, czy odbyć wyjazd służbowy z pełnym poczuciem bezpieczeństwa i spokoju o bliską osobę.

Naszym pacjentom dedykujemy starannie dobraną kadrę doświadczonych i wykwalifikowanych fizjoterapeutów, opiekunów, pielęgniarek oraz lekarzy specjalistów. Ważnym atutem naszego Centrum jest również jego lokalizacja w urokliwym zakątku Beskidu Małego, u podnóża Góry Żar, co dodatkowo wpływa na ogólną poprawę kondycji.

TriVita to także jeden z najlepiej wyposażonych tego typu ośrodków w Polsce. Obiekt o powierzchni 5,3 tys. m kw. posiada 63 pokoje z wyjściem na własny taras, które są przygotowane na przyjęcie 130 pacjentów. Codzienne wyżywienie obejmuje pięć posiłków dziennie lub dostosowane jest do wymagań dietetycznych pacjenta (cukrzyca, dieta wątrobowa itp.).

Czytaj więcej 

Udogodnienia dla pacjentów

Przykładamy wszelkich starań, by pacjenci byli zadowoleni z naszej opieki na każdym etapie leczenia. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, sukcesywnie rozszerzamy ofertę. Osobom korzystającym z naszych usług zapewniamy:  

 • Nowoczesne zaplecze pobytowe: budynek utrzymany w konwencji parterowej, w pełni przystosowany wraz z infrastrukturą dla osób z ograniczeniem funkcji ruchowych.

 • Nowoczesne wyposażenie rehabilitacyjne: nasi fizjoterapeuci mają dostęp do nowoczesnego zaplecza sprzętowego, wspierającego naszych pacjentów w procesie rekonwalescencji.

 • Całodobową opiekę: Pacjenci mają zapewnioną całodobową opiekę pielęgniarską oraz pielęgnacyjną w trybie 24h/7dni.

 • Systemy przywoławcze (assisted living): gwarantują bezpieczeństwo i komfort dla przebywających u nas osób.

 • Udogodnienia dla niepełnosprawnych – pacjenci mający trudności z samodzielnym poruszaniem się bądź osoby na wózkach inwalidzkich nie mają najmniejszych problemów z dostaniem się do ośrodka, jak również z przemieszczaniem się po nim.

 • Pewne i szybkie terminy, brak kolejek, jak również ekspresową rejestrację.

 • Wi-Fi – na terenie placówki pacjenci mogą korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu.

 • Współpracę z firmami ubezpieczeniowymi: PZU Zdrowie, Compensa, ALLIANZ. Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty.

 • Organizację transportu medycznego: Pomagamy naszym pacjentom w zorganizowaniu bezpiecznego transportu medycznego – również międzynarodowego.

 • W razie potrzeby dysponujemy miejscem, na którym może wylądować helikopter.

 • Parking – do dyspozycji naszych pacjentów i ich gości oddaliśmy całodobowy bezpłatny parking.

Osiągnięcia i certyfikaty Centrum TriVita

Początki naszej działalności to 2016 r. Od tego czasu pomogliśmy powrócić do zdrowia setkom osób – dziś Centrum TriVita to ogromny zespół poradni specjalistycznych, wykwalifikowanych lekarzy, rehabilitantów, pielęgniarek i opiekunów. Cieszymy się zaufaniem wielu okolicznych firm i zakładów, które przysyłają do nas swoich pracowników na badania, opiekujemy się również klientami kilku korporacji ubezpieczeniowych.

Śledzimy na bieżąco trendy na rynku usług medycznych, jak również zmiany w preferencjach klientów. Mamy świadomość, jak ważne dla pacjentów jest sukcesywne wdrażanie nowoczesnych procedur medycznych. Rozbudowujemy i unowocześniamy swoje zaplecze, nabywamy kolejne zaawansowane technologicznie urządzenia medyczne.

TriVita jest pierwszym ośrodkiem w Polsce, który ma certyfikat uprawniający do opieki nad osobami dotkniętymi chorobą Huntingtona. Cały personel przeszedł gruntowne szkolenie, również zagraniczne pozwalające na kompleksową opiekę nad chorymi na te chorobę. Centrum nawiązało także współpracę z Polskim Stowarzyszeniem Choroby Huntingtona, zajmującym się osobami i rodzinami dotkniętymi chorobą Huntingtona, do którego należy już 700 osób.

Centrum jest szeroko rekomendowane zarówno w mediach, jak i przez samych Pacjentów. Prezes Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii dr Marek Kiliański uznał, że placówka jest doskonałym miejscem „dla osób szukających nowoczesnej i mierzalnej w skutkach rehabilitacji”, a popularny dziennikarz radiowy i telewizyjny Michał Figurski wyraził zadowolenie ze świadczonych tu usług słowami: „Przyjechałem do obcych specjalistów, a zostawiam samych przyjaciół. Rehabilitacja tak nie wygląda nigdzie, a powinna wszędzie! Postawili mnie na nogi i wracam do pracy”. Największa w tym regionie gazeta „Dziennik Zachodni” poświęciła działalności Centrum TriVita obszerny artykuł, w którym uznała je za „Najnowocześniejsze centrum opiekuńcze w Europie”. Redakcja w artykule zwróciła uwagę na możliwość skorzystania z najnowszych form rehabilitacji, a także wysokiej jakości usług opiekuńczych.

Klinika Centrum TriVita Klinika Centrum TriVita Klinika Centrum TriVita Klinika Centrum TriVita Klinika Centrum TriVita Klinika Centrum TriVita

Filmy Centrum TriVita