Centrum TriVita - cennik

poniedziałek
otwarte całą dobę
wtorek
otwarte całą dobę
środa
otwarte całą dobę
czwartek
otwarte całą dobę
piątek
otwarte całą dobę
sobota
otwarte całą dobę
niedziela
otwarte całą dobę

Głównym celem Centrum TriVita jest prowadzenie efektywnej rehabilitacji. Naszym priorytetem jest zapewnienie pacjentom leczenia na najwyższym, europejskim poziomie, przy zachowaniu wysokich standardów bezpieczeństwa oraz wykorzystaniu uznanych metod terapeutycznych, takich jak: PNF, IBITA- Bobath, terapię manualną, biofeedback oraz pracę z ortezami Saebo. Centrum dysponuje bogatym zapleczem technicznym obejmującym pełną gamę profesjonalnego sprzętu do fizykoterapii oraz kinezyterapii. Oferta Centrum skierowana jest do pacjentów z problemami ortopedycznymi, neurologicznymi, a także wymagającymi ciągłej opieki pielęgnacyjnej.

Rehabilitacja neurologiczna kierowana jest do pacjentów z dysfunkcjami centralnego i obwodowego układu nerwowego wymagających kompleksowej rehabilitacji. Dobierana jest przez zespół lekarzy i fizjoterapeutów. Oparta jest na indywidualnej pracy najnowszymi metodami wspomaganymi nowoczesnym sprzętem. Centrum specjalizuje się w rehabilitacji pacjentów:

  • Po udarach,

  • Z chorobą Huntingtona,

  • Z chorobą Parkinsona,

  • SM.

Rehabilitacja ortopedyczna kierowana jest do pacjentów po urazach, przed i pooperacyjnych oraz dolegliwościami bólowymi na tle zwyrodnieniowym i przeciążeniowym. Rehabilitacja może być prowadzona już od pierwszych dni po urazie lub zabiegu operacyjnym. Centrum specjalizuje się w rehabilitacji pacjentów po następujących zabiegach:

  • Endoprotezoplastyka stawów,

  • Zespolenia,

  • Artroskopia,

  • Rekonstrukcja ścięgna Achillesa,

  • ACL,

  • Urazach sportowych.

Rehabilitacja przeciwobrzękowa prowadzona jest z pacjentami z niewydolnością limfatyczną o różnym podłożu. Zawiera ona drenaż limfatyczny wraz z bandażowaniem, celowane ćwiczenia, hydroterapię, masaż pneumatyczny oraz naukę automasażu.

Terapia nietrzymania moczu jest kierowana w szczególności do kobiet, które borykają się z problemem wysiłkowego nietrzymania moczu. Terapia łączy specjalistyczne ćwiczenia z zabiegami fizykalnymi.

Z kolei w ramach usług Centrum Medycznego TriVita udostępnia konsultacje lekarskie takich specjalistów jak: neurolog, neurochirurg, ortopeda i kardiolog, a także endokrynolog, ginekolog, psychiatra, reumatolog, laryngolog oraz urolog. Co ważne, wszyscy przebywający w Centrum pacjenci mają zapewnione wsparcie lekarza psychologa.

Oprócz opieki długoterminowej, ośrodek oferuje także tzw. pobyty wytchnieniowe, które pozwalają odciążyć rodzinę od codziennego trudu opieki nad bliską osobą wymagającą stałej i pełnej pielęgnacji. Mogą one trwać np. osiem godzin, dobę, weekend lub dłużej.

Warto także dodać, że jako dom opieki dla seniorów placówka nie skupia się wyłącznie na aspekcie medycznym, lecz także na pozostałych sferach życia codziennego. TriVita dba o swoich podopiecznych również w czasie wolnym od zabiegów. Organizuje umilające czas atrakcje, takie jak m.in. rękodzielnictwo, choreoterapię, hipoterapię i dogoterapię, zajęcia plastyczno-integracyjne czy kulinarne. Dodatkowo piękne otoczenie i rozległy park zachęcają i motywują pensjonariuszy do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Masaże

Oferty i pakiety pobytowe

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Centrum TriVita jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska