Centrum TriVita - lekarze

poniedziałek
otwarte całą dobę
wtorek
otwarte całą dobę
środa
otwarte całą dobę
czwartek
otwarte całą dobę
piątek
otwarte całą dobę
sobota
otwarte całą dobę
niedziela
otwarte całą dobę

Centrum TriVita - zespół

Przykładamy wszelkich starań, by zapewnić pacjentom korzystającym z naszych usług jak najszybszy dostęp do szerokiego grona specjalistów oraz do kompleksowej diagnostyki.

W Centrum TriVita mogą Państwo skorzystać z wiedzy następujących specjalistów:

lek. Michał Strączkowski
Porąbka

kardiolog Porąbka

Lek. Michał Strączkowski w 2015 roku uzyskał tytuł specjalisty kardiologii. Jest młodym i ambitnym lekarzem, który dąży do sukcesywnego poszerza swojej wiedzy specjalistycznej, dlatego regularnie bierze udział w organizowanych w kraju i za granicą konferencjach ... więcej »

Szczegóły » 33 399pokaż numer

dr n. med. Zbigniew Jeleń
Porąbka

urolog Porąbka

Dr n. med. Zbigniew Jeleń jest lekarzem od 1976 roku, kiedy odebrał dyplom i uprawnienia. Posiada tytuły specjalisty chirurgii ogólnej oraz specjalisty drugiego stopnia urologii. W 1990 roku uzyskał stopień naukowy doktora nauk medycznych. Pomimo ogromnej wiedzy... więcej »

Szczegóły » 33 399pokaż numer

lek. Paweł Pawlaczek
Porąbka

urolog Porąbka

Lek. Paweł Pawlaczek posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zawodzie. Studia medyczne ukończył w 2003 roku i od tej pory sukcesywnie podnosi kwalifikacje. W 2011 roku uzyskał tytuł specjalisty urologii. Regularnie uczestniczy w kursach i szkoleniach doskonaląc... więcej »

Szczegóły » 33 399pokaż numer

mgr Magdalena Kudłacik
Porąbka

psycholog Porąbka

Mgr Magdalena Kudłacik ukończyła studia magisterskie na kierunku psychologia (specjalność: psychologia kliniczna). Ponadto jest absolwentką studiów podyplomowych w zakresie psychologii transportu, psychoonkologii i psychoterapii. Współpracuje z Centrum Pulmonolo... więcej »

Szczegóły » 33 399pokaż numer

mgr Joanna Drabińska
Porąbka

neurologopeda Porąbka

Mgr Joanna Drabińska jest absolwentką pedagogiki specjalnej o specjalności oligofrenopedagogika oraz studiów podyplomowych z zakresu logopedii i neurologopedii. Nie ustaje w pogłębianiu swoich kwalifikacji zawodowych. Regularnie uczestniczy w konferencjach i war... więcej »

Szczegóły » 33 399pokaż numer

lek. Sławomir Danecki
Porąbka

psychiatra Porąbka

Lek. Sławomir Danecki ukończył Śląską Akademię Medyczną. Posiada tytuł specjalisty psychiatrii. Doświadczenie zawodowe zdobywał, współpracując m.in. z Kliniką Psychiatrii Dorosłych Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakow... więcej »

Szczegóły » 33 399pokaż numer

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska