Centrum TriVita - lekarze

poniedziałek
otwarte całą dobę
wtorek
otwarte całą dobę
środa
otwarte całą dobę
czwartek
otwarte całą dobę
piątek
otwarte całą dobę
sobota
otwarte całą dobę
niedziela
otwarte całą dobę

Centrum TriVita - zespół

Przykładamy wszelkich starań, by zapewnić pacjentom korzystającym z naszych usług jak najszybszy dostęp do szerokiego grona specjalistów oraz do kompleksowej diagnostyki.

W Centrum TriVita mogą Państwo skorzystać z wiedzy następujących specjalistów:

lek. Paweł Pawlaczek
Porąbka

urolog Porąbka

Lek. Paweł Pawlaczek posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zawodzie. Studia medyczne ukończył w 2003 roku i od tej pory sukcesywnie podnosi kwalifikacje. W 2011 roku uzyskał tytuł specjalisty urologii. Regularnie uczestniczy w kursach i szkoleniach doskonaląc... więcej »

Szczegóły »

lek. Sławomir Danecki
Porąbka

psychiatra Porąbka

Lek. Sławomir Danecki ukończył Śląską Akademię Medyczną. Posiada tytuł specjalisty psychiatrii. Doświadczenie zawodowe zdobywał, współpracując m.in. z Kliniką Psychiatrii Dorosłych Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakow... więcej »

Szczegóły »

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.