Gabinet Harmonia Zdrowia i Urody

ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
10:00 - 20:00
wtorek
10:00 - 20:00
środa
10:00 - 20:00
czwartek
10:00 - 20:00
piątek
10:00 - 20:00
sobota
10:00 - 18:00
niedziela
nieczynne
Gabinet zabiegowy Gabinet Harmonia Zdrowia i Urody Recepcja, poczekalnia Gabinet Harmonia Zdrowia i Urody Recepcja, poczekalnia Gabinet Harmonia Zdrowia i Urody Recepcja, poczekalnia Gabinet Harmonia Zdrowia i Urody Gabinet zabiegowy Gabinet Harmonia Zdrowia i Urody Gabinet zabiegowy Gabinet Harmonia Zdrowia i Urody Gabinet zabiegowy Gabinet Harmonia Zdrowia i Urody Aparatura, sprzęt zabiegowy Gabinet Harmonia Zdrowia i Urody Aparatura, sprzęt zabiegowy Gabinet Harmonia Zdrowia i Urody Recepcja, poczekalnia Gabinet Harmonia Zdrowia i Urody Wnętrza, wystrój Gabinet Harmonia Zdrowia i Urody Wnętrza, wystrój Gabinet Harmonia Zdrowia i Urody Gabinet Harmonia Zdrowia i Urody - logo

Informacje ogólne o Gabinecie Harmonia Zdrowia i Urody

Gabinet Harmonia Zdrowia i Urody to wielospecjalistyczna placówka, której misją jest zapewnienie pacjentowi pięknego wyglądu i życia w harmonii z własnym organizmem. Łączymy wiedzę z dziedzin bezpośrednio związanych z pielęgnacją ciała wraz z najnowszymi osiągnięciami medycyny estetycznej i kosmetyki. Pozwala nam to kompleksowo zadbać o naszych pacjentów oraz dobrać metodę terapeutyczną do ich wymagań. Współpracujemy ze specjalistami o wieloletnim doświadczeniu zawodowym, którym zapewniamy nowoczesny sprzęt diagnostyczny i zabiegowy. Dokładamy wszelkich starań, aby po wizycie u nas pacjenci poczuli się zdrowo i pięknie.

Nasza oferta jest skierowana do osób z rozmaitymi problemami natury estetycznej, jak również ze schorzeniami wymagającymi profesjonalnej, kompleksowej konsultacji. Nasi ginekolodzy oferują pacjentkom szeroki wachlarz usług, począwszy od konsultacji, a skończywszy na zabiegach z dziedziny ginekologii estetycznej. Zajmują się leczeniem wysiłkowego nietrzymania moczu oraz przywracaniem sprężystości ścian pochwy – problemu dotykającego zwłaszcza kobiety po porodzie oraz w okresie menopauzalnym. Wykorzystują przy tym nieinwazyjną i bezbolesną metodę laserowego obkurczania ścian pochwy, będącą skuteczną alternatywą dla zabiegu chirurgicznego.

Centrum Harmonia specjalizuje się również w estetycznym liftingu żeńskich miejsc intymnych. Stosujemy metodę Vaginal Narrower, polegającą na założeniu wchłanialnych szwów zmniejszających wejście do pochwy i odmładzających mięsień kroczowy. By zapewnić trwałe efekty terapii, stosujemy jednocześnie laserowy lifting oraz metodę Vaginal Narrower. Dzięki temu przywracamy atrakcyjność i prawidłowe funkcje seksualne narządów płciowych, a co za tym idzie, zapewniamy naszym pacjentkom komfort psychiczny i radość z życia seksualnego.

Gabinet Harmonia Zdrowia i Urody zajmuje się również diagnozowaniem i terapią rozmaitych schorzeń naczyń krwionośnych. Osobom z problemem żylaków proponujemy skleroterapię (zamykanie zmian za pomocą preparatów zwężających światło naczynia), leczymy również owrzodzenia żylakowe. Ponadto likwidujemy drobne, skórne zmiany naczyniowe, między innymi rozszerzone naczynka i "pajączki" za pomocą lasera.

Pacjentom pragnącym odzyskać młody wygląd oferujemy szeroką gamę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, w tym procedury wykorzystujące toksynę botulinową. Zajmujemy się wygładzaniem zmarszczek oraz leczeniem problemów z nadpotliwością dłoni, stóp i pach przy pomocy preparatów Botox® i Azzalure®. Przeprowadzamy zabiegi rewitalizujące skórę i likwidujące oznaki starzenia się, wykorzystując przy tym wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego (Restylane®, Juvederm®) oraz laseroterapię. Specjalizujemy się w usuwaniu trądziku i przebarwień, a także oferujemy zabiegi drobnej chirurgii estetycznej. Operujemy różnorodne zmiany skórne, takie jak brodawki, włókniaki oraz znamiona barwne. Wszystkie procedury dermatochirurgiczne poprzedzone są specjalistyczną konsultacją oraz badaniem dermatoskopowym.

W swojej ofercie posiadamy również usługi kosmetyczne. Poprawiamy kondycję skóry pacjentów m.in. za pomocą mezoterapii igłowej i mikroigłowej. Dzięki nim likwidujemy problemy z widocznymi rozstępami, bliznami oraz cellulitem. Leczymy wrastające płytki paznokciowe. Prócz tego zajmujemy się pielęgnacją dłoni i stóp, a także przeprowadzamy pedicure medyczny.

Poza zabiegami z zakresu medycyny estetycznej Gabinet Harmonia Zdrowia i Urody oferuje kompleksową opiekę specjalistów wielu dyscyplin medycyny. Współpracujący z nami lekarze prowadzą leczenie i diagnostykę w obrębie ginekologii i endokrynologii – wykonują m.in. badania prenatalne (test FMF) i histeroskopię. Ponadto diagnozują przyczyny, a także prowadzą terapię niepłodności. Nasi pacjenci mogą również skorzystać z usług ortopedy, gastroenterologa i diabetologa. Posiadamy pracownię USG wyposażoną w wysokiej klasy aparat Voluson S8, za pomocą którego wykonujemy kompleksowe obrazowanie diagnostyczne, w tym USG ciąży i USG genetyczne (przeprowadzane przez specjalistów posiadających certyfikat FMF).

Nasze usługi nie są skierowane jedynie do kobiet. Panom oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów oraz m.in. usuwanie zarostu i nadmiernego owłosienia. Ponadto zajmujemy się leczeniem chrapania falami radiowymi – jako pierwsi w Krakowie wykorzystujemy metodę Nightlase.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Gabinet Harmonia Zdrowia i Urody nieustannie dąży do świadczenia usług medycznych na najwyższym poziomie. By oferowane przez nas zabiegi były skuteczne i bezpieczne dla pacjentów, oddaliśmy naszym specjalistom do dyspozycji sprzęt medyczny wysokiej klasy. W klinice posiadamy m. in.:

  • Laser Fotona Spectro SP – aktualnie najbardziej wszechstronny laser stosowany w medycynie estetycznej. Składa się jednocześnie z dwóch systemów laserowych o odmiennych zastosowaniach. Laser Er:YAG jest wykorzystywany do zimnej ablacji, jednak może zapewniać również głębokie efekty termalne. Stosujemy go m.in. do laserowego liftingu pochwy i terapii nietrzymania moczu. Drugi system laserowy, laser Nd:YAG, może być wykorzystywany do zamykania zmian naczyniowych oraz usuwania owłosienia. Ponadto posiada zdolność do penetracji w głąb tkanek.
  • USG 3D/4D Voluson S8 – nasza pracownia ultrasonograficzna jest wyposażona w nowoczesny aparat, który pozwala wykonać pełen zakres badań, w tym USG 3D oraz 4D. Dzięki zaawansowanej technologii urządzenie jest w stanie dokładniej obrazować zmiany chorobowe. W Centrum Harmonia wykorzystujemy go w ramach uzupełnienia diagnostyki ciąży. Specjalizujemy się również w USG genetycznym, a także w badaniu gruczołów dokrewnych.

Udogodnienia dla pacjentów

Całemu zespołowi medycznemu Gabinetu Harmonia Zdrowia i Urody zależy na zapewnieniu odwiedzającym nas pacjentom poczucia wygody i bezpieczeństwa. Otaczamy ich profesjonalną opieką, a wszystkie zabiegi i badania wykonujemy w intymnych, komfortowych warunkach. Specjalnie dla osób korzystających z naszych usług przygotowaliśmy kilka udogodnień:

  • Nowoczesna, komfortowa klinika i gabinety – wszystkie zabiegi i badania są przeprowadzane w nowoczesnych gabinetach, w których panuje dyskretna atmosfera, a pacjenci są pod opieką profesjonalistów.
  • Miły i kompetentny personel – w Gabinecie Harmonia Zdrowia i Urody najważniejsze jest samopoczucie pacjentów, dlatego o ich dobry nastrój dba profesjonalny i uśmiechnięty personel.
  • Przytulna poczekalnia – nasza klinika dysponuje gustownie wyposażoną, przytulną poczekalnią, pozwalającą się odprężyć przed zabiegiem.
  • Pakiety zniżek – oferujemy pacjentom liczne korzystne promocje, aby mogli swobodniej korzystać z naszych usług, nie martwiąc się o nadmierne koszty.
  • Bezpłatna konsultacja specjalisty – każdy z zabiegów estetycznych jest poprzedzony konsultacją specjalisty, która pozwala dopasować usługę do indywidualnych preferencji pacjenta. Koszt badania wstępnego jest odliczany od ceny pierwszego zabiegu.

Filmy Gabinet Harmonia Zdrowia i Urody

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.