Gabinet Harmonia Zdrowia i Urody - cennik

ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
10:00 - 20:00
wtorek
10:00 - 20:00
środa
10:00 - 20:00
czwartek
10:00 - 20:00
piątek
10:00 - 20:00
sobota
10:00 - 18:00
niedziela
nieczynne

Gabinet Harmonia Zdrowia i Urody zajmuje się diagnostyką i leczeniem wielu chorób, między innymi z zakresu ginekologii i endokrynologii. Ponadto przeprowadzamy zabiegi mające na celu poprawę funkcjonalności żeńskich organów płciowych (lifting) oraz podniesienie komfortu życia seksualnego. Prowadzimy również terapię nietrzymania moczu u kobiet oraz laserowe leczenie chrapania i bezdechu. Pierwszy zabieg nosi nazwę Vaginal Narrower i jest nowatorską metodą przeznaczoną do likwidowania defektów funkcjonalno-kosmetycznych organów kobiecych. Polega na założeniu w okolicy krocza specjalnych wchłanialnych szwów. Efektem jej zastosowania jest zmniejszenie wejścia do pochwy oraz odmłodzenie mięśnia kroczowego. Zabieg jest bezpieczny i pozwala na szybką rekonwalescencję. Ponadto jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym.

Drugi zabieg to tzw. Nightlase, polegający na laserowym leczeniu chrapania systemem, który stosujemy jako pierwsza klinika w Krakowie. W jego trakcie działamy wysoką temperaturą na podniebienie miękkie, niwelując jego zwiotczenie (będące przyczyną chrapania i bezdechu). Promieniowanie lasera stymuluje regenerację kolagenu, dzięki czemu dochodzi do usztywnienia tkanek. Efekty Nightlase stwierdza się już po pierwszym zabiegu, są również potwierdzone badaniami naukowymi.

Specjalizujemy się w skleroterapii oraz laserowym leczeniu znamion skórnych i zmian naczyniowych. Prócz tego oferujemy szeroki wachlarz usług z zakresu medycyny estetycznej i kosmetyki, w tym spłycanie zmarszczek za pomocą toksyny botulinowej (Botox®, Azzalure®).

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Dermatologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Laryngologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Dietetyka

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Gabinet Harmonia Zdrowia i Urody jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.