Gabinet Harmonia Zdrowia i Urody opinie

ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
10:00 - 20:00
wtorek
10:00 - 20:00
środa
10:00 - 20:00
czwartek
10:00 - 20:00
piątek
10:00 - 20:00
sobota
10:00 - 18:00
niedziela
nieczynne
Placówka Gabinet Harmonia Zdrowia i Urody została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 5.0 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 1 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w gabinecie.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

5,0

1 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Centrum Harmonia łączy w sobie wiedzę medyczną z dziedzin bezpośrednio związanych z ciałem kobiety, a także z medycyną estetyczną i kosmetyką, co pozwala na kompleksowe podejście do pacjenta. Zabiegi z jakich można skorzystać w placówce to m.in. dermatologia estetyczna: botoks; wypełniacze (kwas hialuronowy); zabiegi lekarskie twarzy i szyi; zabiegi lekarskie ciała; zabiegi przy użyciu lasera kosmetycznego, resurfacing (fotoodmładzanie) / peeling laserowy; usuwanie blizn (również świeżych blizn jak po cieciu cesarskim); usuwanie blizn trądzikowych; redukcja rozstępów; usuwanie przebarwień; depilacja laserowa / epilacja laserowa; laserowa regeneracja skóry / fototerapia / fotoodmładzanie / frakcjonowanie; zamykanie naczyń; lipoliza laserowa, skleroterapia; kompresoterapia; usuwanie pajączków; terapia pękniętych naczyń krwionośnych; laserowe usuwanie żylaków; wewnątrzżylne zamykanie żył. Najczęściej w tej placówce umawiam do dr Piotra Mogiły – Komorowskiego, który zajmuje się ginekologią i medycyną estetyczną. Zgodnie z relacjami pacjentek lekarz przede wszystkim potrafi wysłuchać pacjentkę, starając się jej pomóc, przy tym jest bardzo miły oraz tłumaczy wszelkie wątpliwości. Pan doktor dokładnie przedstawia jak wygląda zabieg a przy tym rozwiewa wszelkie wątpliwości. Ciężko wyobrazić sobie lepszą opiekę niż tą, która jest zapewniona przez Pana doktora. Polecam wszystkim kobietom, które szukają lekarza z powołania, który przejmuje się losem pacjentek i potrafi zadbać o ich wygodę i komfort. Atmosfera w gabinecie jest zawsze miła, dzięki temu wizyty są bezstresowe. Trafić na takiego lekarza to prawdziwe szczęście! Badania przeprowadza bardzo delikatnie i bezboleśnie." - Paulina K. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Nicola
5.0
Nicola
Dodano: 30 maja 2017
Dotyczy:
Konsultacja dermatologiczna (maj 2017)
Lekarz:
lek. Barbara Molik
 
Szczegóły 

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.