Centrum Wielospecjalistyczne Osteodex - cennik

ocena 4.7 / 5 (10 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Wielospecjalistyczne Centrum Osteodex oferuje pacjentom szereg zabiegów w ramach chirurgii jednego dnia, w tym operację zaćmy metodą fakoemulsyfikacji, korekcję powiek czy zabieg otoplastyki. Ponadto nasi specjaliści przeprowadzają zabiegi w ramach chirurgii naczyniowej, urazowo-ortopedycznej i ogólnej.

Jako pierwsza placówka na terenie Nowego Sącza oraz powiatu, od 15 lat wykonujemy badania densytometryczne odzwierciedlające gęstość kości pacjenta. Oferujemy także pełen zakres badań ultrasonograficznych oraz profilaktyczne badania cytologiczne, kolposkopowe i biopsje cienkoigłowe. Nasi lekarze są do Państwa dyspozycji w ramach przychodni specjalistycznych z zakresu okulistyki, ginekologii i położnictwa, a także endokrynologii, chorób wewnętrznych bądź metabolicznych. Świadczymy kompleksowe usługi w obrębie chirurgii ogólnej, urazowo-ortopedycznej oraz naczyniowej. Pacjenci mogą także skorzystać z porad lekarza reumatologa oraz wykonać niezbędne badania medycyny pracy.

Szczegółową ofertę znajdą Państwo w zamieszczonym poniżej cenniku:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy najpopularniejsze zabiegi wykonywane Centrum Wielospecjalistyczne Osteodex w Nowym Sączu.
Pełny cennik konsultacji, badań i zabiegów:

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia

Antykoncepcja

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Onkologia

Okulistyka

Diagnostyka i badania

Medycyna pracy

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Prezentowany cennik Centrum Wielospecjalistyczne Osteodex jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska