4,4 / 5  - 91 opinii

Cennik

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia

Antykoncepcja

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Onkologia

Okulistyka

Diagnostyka i badania

Medycyna pracy

Ważna informacja

Prezentowany cennik Centrum Wielospecjalistyczne Osteodex jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w Centrum Wielospecjalistyczne Osteodex

Wielospecjalistyczne Centrum Osteodex oferuje pacjentom szereg zabiegów w ramach chirurgii jednego dnia, w tym operację zaćmy metodą fakoemulsyfikacji, korekcję powiek czy zabieg otoplastyki. Ponadto nasi specjaliści przeprowadzają zabiegi w ramach chirurgii naczyniowej, urazowo-ortopedycznej i ogólnej.

Jako pierwsza placówka na terenie Nowego Sącza oraz powiatu, od 15 lat wykonujemy badania densytometryczne odzwierciedlające gęstość kości pacjenta. Oferujemy także pełen zakres badań ultrasonograficznych oraz profilaktyczne badania cytologiczne, kolposkopowe i biopsje cienkoigłowe. Nasi lekarze są do Państwa dyspozycji w ramach przychodni specjalistycznych z zakresu okulistyki, ginekologii i położnictwa, a także endokrynologii, chorób wewnętrznych bądź metabolicznych. Świadczymy kompleksowe usługi w obrębie chirurgii ogólnej, urazowo-ortopedycznej oraz naczyniowej. Pacjenci mogą także skorzystać z porad lekarza reumatologa oraz wykonać niezbędne badania medycyny pracy.

Szczegółową ofertę znajdą Państwo w zamieszczonym poniżej cenniku: