ocena 4.0 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 18:00
wtorek
8:00 - 18:00
środa
8:00 - 18:00
czwartek
8:00 - 18:00
piątek
8:00 - 18:00
sobota
-
niedziela
-

W Centrum Zdrowia Sanvita oferujemy szeroki wachlarz świadczeń z różnych dziedzin medycyny.

AMBULATORYJNA OPIEKA SPECJALISTYCZNA

Poradnia Alergologiczna oferuje pełen zakres badań i diagnostyki – testy alergologiczne wziewne, kontaktowe i pokarmowe, poziom przeciwciał IgE specyficznych, a także spirometrię i nebulizację. Przyjmujemy pacjentów z astmą oskrzelową, alergią pokarmową i pyłkowicą.
Poradnia Chirurgiczna oferuje konsultacje, leczenie oraz usuwanie drobnych zmian z zakresu chirurgii miękkiej. W ramach diagnostyki przeprowadza USG z kolorowym Dopplerem.
Poradnia Chirurgii Naczyniowej oferuje pełen zakres leczenia w obrębie angiologii (tętnice), flebologii (żyły) i limfologii (układ chłonny). Świadczy pełną diagnostykę – w tym UDP Doppler color power (2 aparaty) oraz ocenę naczyń za pomocą oświetlacza naczyniowego Veinlite II (USA). Oferuje szeroki zakres procedur wykonywanych w warunkach ambulatoryjnych bez konieczności hospitalizacji, w tym skleroterapia, miniflebectomia i laseroterapia przezskórna oraz EVLA (laseroterapia endożylna). Posiadana przez pracownię aparatura to najwyższej klasy sprzęt o innowacyjnych technologiach, stosowany w wielu klinikach na świecie – laser Leonardo Biolitec, pracujący w technologii EVLeS Radial, o podwójnej długości fali 1470 i 980nm, z promienistym światłowodem jednorazowym indywidualnym dla każdego pacjenta, oraz laser Excel V Cutera (Nd:Yag 1064 i 532 nm).
Poradnia Kardiologiczna oferuje leczenie schorzeń układu sercowo-naczyniowego, diagnostykę w zakresie EKG komputerowego, a także EKG Holter całodobowy, Holter ciśnieniowy oraz badania laboratoryjne. W cenie każdej wizyty bezpłatne badanie EKG. Specjaliści kardiolodzy na co dzień pracują w Śląskim Centrum Chorób Serca.
Poradnia Dermatologiczna – oferujemy leczenie ostrych i przewlekłych zmian skórnych. Przeprowadzamy ocenę dermatoskopową i videoedermatoskopową zmian skórnych oraz ocenę zmian w lampie Wooda. Zajmujemy się dermatochirurgią laserową i kriochirurgią różnorodnych zmian skórnych. Laserowo zamykamy poszerzone naczynka i zmiany w trądziku różowatym. Specjalizujemy się w kompleksowym leczeniu trądziku przy stałej współpracy z Poradnią Medycyny Estetycznej. Oferujemy dokumentację w postaci komputerowych skanów za pomocą aparatu Dermlite.
Poradnia Leczenia Otyłości – świadczymy usługi w postaci kompleksowego leczenia otyłości, porad dietetycznych i układania jadłospisów oraz konsultacji medycznych. Współpracujemy z Poradnią Medycyny Estetycznej i Rehabilitacyjną w zakresie lokalnego otłuszczenia. Gwarancją sukcesu naszych usług jest bardzo szeroki zakres różnego rodzaju metod dostępnych na rynku.
Poradnia Ginekologiczna – specjalizujemy się w profilaktyce i leczeniu różnorodnych stanów zapalnych, przednowotworowych i nowotworowych. Doświadczenie lekarza w zakresie onkologii ginekologicznej i radioterapii poparte jest bieżącą pracą w Instytucie Onkologii w Gliwicach. Na miejscu wykonywana jest diagnostyka w zakresie USG miednicy małej (przezskórne i dopochwowe). Oferujemy badanie kolposkopowe z torem wizyjnym i możliwością wykonywania zdjęć dokumentujących rozwój ewentualnych zmian. Doskonała optyka Karl Zeiss kolposkopu z 40-krotnym powiększeniem gwarantuje najwyższą jakość badania.
Poradnia Urologiczna – leczymy dysfunkcje układu moczowo-płciowego o rozmaitej etiologii. W cenie konsultacji zapewniamy badanie USG. Współpraca z Poradnią Rehabilitacyjną umożliwia nam nieoperacyjne leczenie nietrzymania moczu. Usuwamy laserowo różnorodne zmiany okolic moczowo-płciowych, w tym kłykciny kończyste, grudki perliste i inne.
Poradnia Laryngologiczna – oferujemy usługi w ramach laryngologii dorosłych i dzieci. Przeprowadzamy na miejscu badanie audiometryczne, tympanometrię, impedancję akustyczną i spirometrię, wykonujemy płukanie uszu, zatok i inne.
Poradnia Wad Postawy – specjalizujemy się w diagnostyce i leczeniu skolioz. Mamy spektakularne efekty w leczeniu nawet dużych skolioz. Pracujemy metodą FED, FITS i PNF oraz Biofeedback, oferujemy też terapie manualne i inne własne metody. Stosujemy ćwiczenia propriocepcji, trakcję i elektrostymulację. Terapie stosowane indywidualnie do każdego pacjenta.
Poradnia Neurologiczna – leczymy choroby ostre i przewlekłe oraz zespoły bólowe.
Poradnia Internistyczna – oferujemy leczenie chorób narządów wewnętrznych oraz diagnostykę USG.
Poradnia Endokrynologiczna – leczymy zaburzenia hormonalne wszystkich gruczołów dokrewnych, a także przeprowadzamy diagnostykę USG z kolorowym Dopplerem.
Poradnia Logopedyczna – specjalizujemy się w leczeniu różnych dysfunkcji mowy u dzieci.
Poradnia Reumatologiczna – oferujemy leczenie chorób stawów, tkanek miękkich oraz diagnostykę USG stawów.
Poradnia Medycyny Pracy – przeprowadzamy pełny zakres badań w ramach Kodeksu pracy, badania kierowców i sanitarne.
Pracownia Badań Psychologicznych – prowadzimy konsultacje specjalistyczne i wszystkie badania dodatkowe na miejscu.

REHABILITACJA, FIZJOTERAPIA, FIZYKOTERAPIA, KINEZYTERAPIA

Poradnia Rehabilitacyjna – oferujemy konsultacje lekarskie, diagnostykę i leczenie oraz ordynację zabiegów.
Zakład Fizjoterapii – zapewniamy szeroki zakres fizykoterapii, w tym pełną elektroterapię, krioterapię, hydroterapię i kąpiele kwasowęglowe. Wykonujemy szereg masaży (mechaniczne i ręczne aquavibron), Hivamat (oscylacja głębokim polem elektrostatycznym), drenaż limfatyczny ręczny i pneumatyczny. Posiadamy kilka aparatów laseroterapii ze skanerem, lampę Solux, wykorzystujemy też pole magnetyczne niskiej i wysokiej częstotliwości. Proponujemy ćwiczenia indywidualne, różnorodne metody fizjoterapeutyczne, trakcję kręgosłupa, a także szyny do ćwiczeń biernych stawów (kolanowego, biodrowego i skokowego oraz barkowego i nadgarstkowego). Specjalizujemy się w leczeniu skolioz i wad postawy. Pracujemy metodą FED, FITS i PNF oraz Biofeedback i innymi własnymi.

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Oferujemy pełen zakres zabiegów korekcyjnych, leczniczych i upiększających dla twarzy, ciała i włosów. Dzięki ścisłej współpracy lekarzy, kosmetologów, fizjoterapeutów i masażystów zapewniamy kompleksowe, holistyczne podejście do pacjenta. Naszym atutem jest nie tylko wiedza personelu z zakresu medycyny estetycznej, potwierdzona licznymi certyfikatami, lecz również wysokiej klasy sprzęt renomowanych producentów. Zachęcamy Państwa do sprawdzenia jakości i klasy naszych urządzeń, które pracują w renomowanych klinikach na całym świecie, a w Polsce tylko w nielicznych gabinetach.

Leczymy różnego rodzaju „wiotkości, zgrubienia i nierówności” skóry i tkanki podskórnej od drobnych po głębokie – zmarszczki, narośla skórne typu włókniaki, znamiona komórkowe i barwnikowe, a także brodawki wirusowe i łojotokowe. Udzielamy pomocy pacjentom z problemem trądziku, blizn potrądzikowych i pozapalnych, leczymy zmiany naczyniowe od drobnych pajączków poprzez żyły siateczkowate i żylaki, aż do głębokiej niewydolności żylnej. Niwelujemy przebarwienia posłoneczne i pozapalne, lokalne otłuszczenie i otyłość (holistyczne podejście dzięki współpracy wielu specjalistów i różnorodnych metod). Leczymy nadmierne owłosienie (epilacja laserem aleksandrytowym), wypadanie włosów i łysienie. Przeprowadzamy zabiegi powiększania piersi i ust.

Oferujemy zabiegi takie jak dermatochirurgia, laserochirurgia oraz usługi z użyciem lasera frakcyjnego CO2RE. Przeprowadzamy peelingi chemiczne, mezoterapię i zabiegi z PRP (osoczem bogatopłytkowym). Wykonujemy epilację, laserowe przezskórne zamykanie naczynek, skleroterapię oraz EVLA, ELVeS Radial (wewnątrzżylna laserochirurgia). Proponujemy również Aquafilling, Aqualyx i radiofrekwencję, drenaż limfatyczny ręczny i mechaniczny oraz drenaż głębokim polem elektrostatycznym. W naszej ofercie znajduje się także Arosha, karboksyterapia, kriochirurgia i fototerapia, jonoforeza i wolumetria. Stosujemy wypełniacze, botoks i nici PDO, przeprowadzamy endermologię i masaże (pełny zakres: klasyczne ręczne, mechaniczne, relaksacyjne oraz inne specjalistyczne).

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Masaże

Diagnostyka i badania