CNR-MED Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji opinie

ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
8:00 - 18:00
wtorek
8:00 - 18:00
środa
8:00 - 18:00
czwartek
8:00 - 18:00
piątek
8:00 - 18:00
sobota
-
niedziela
nieczynne
Placówka CNR-MED Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 5.0 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 1 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w centrum medycznym.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

5,0

1 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji to przestrzeń skupiająca szereg gabinetów zabiegowych o charakterze terapeutycznym, medycznym i kosmetologicznym. Placówka oferuje usługi medyczne w zakresie rehabilitacji, fizjoterapii, medycyny estetycznej i kosmetologii oraz ginekologii. Kilka wizyt w tygodniu umawiam do Pani dr Marty Kochanowicz. Specjalizacją Pani doktor jest ginekologia. Z opinii jakie przekazują mi pacjentki wynika, że jest wspaniałym lekarzem, z super podejściem do pacjenta. Pełen profesjonalizm. Poświęca na wizytę tyle czasu ile potrzeba. Nie spieszy się, nie pogania. Rzetelna, przemiła i serdeczna osoba. Bardzo dobrze operuje USG, dzięki czemu stawia dobre diagnozy. Pomaga rozwiązywać problemy. Naprawdę godna polecenia." - Olga D. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Zaskoczona
5.0
Zaskoczona
Dodano: 18 września 2017
Tytuł:
"Bardzo fajne podejście do klienta"
Miła i rzeczowa kadra
Zabieg:
Laserowe usuwanie popękanych naczynek (wrzesień 2017)

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska