ocena 4.6 / 5 (107 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Nasz ośrodek specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii ogólnej oraz dermatochirurgii. Udzielamy konsultacji pacjentom, którzy wymagają chirurgicznego leczenia w zakresie ręki. Przeprowadzamy diagnostyczną i leczniczą artroskopię nadgarstka, a także wykonujemy złożone zabiegi chirurgiczne, takie jak odbarczanie nerwów i operacje rekonstrukcyjne aparatu ścięgnistego. Zajmujemy się również mikrochirurgią rekonstrukcyjną, oferując pacjentom m.in. mikrochirurgiczną rekonstrukcję nerwów obwodowych. 

W ramach usług z zakresu medycyny estetycznej oferujemy spłycanie zmarszczek mimicznych i dynamicznych przy wykorzystaniu preparatów na bazie toksyny botulinowej (Dysport, Botox) oraz kwasu hialuronowego (Surgiderm, Restylane, Macrolane). Przy pomocy wypełniaczy powiększamy i modelujemy wargi pacjentów, poprawiamy wygląd grzbietów dłoni, a także modelujemy piersi, pośladki i łydki. Z kolei preparaty na bazie toksyny botulinowej służą nam do niwelowania zmarszczek twarzy i szyi, korekcji „dziąsłowego uśmiechu” oraz do terapii osób z asymetrią dynamiczną w obrębie skóry twarzy. Przeprowadzamy również zabieg Sculptra oraz modelujemy sylwetkę poprzez lipolizę iniekcyjną.

Zajmujemy się chirurgicznym opracowywaniem blizn powstałych w wyniku trądziku, oparzeń bądź operacji. Usuwamy zmiany skórne oraz zmiany w obrębie tkanki podskórnej (z przeprowadzeniem badania histopatologicznego). Można się do nas zgłosić z brodawkami, kaszakami i tłuszczakami. Usuwamy także wrastające paznokcie, wykonujemy biopsje w obrębie aparatu paznokciowego oraz biopsję macierzy. Przeprowadzamy matricektomię, wycinając macierz całkowicie bądź częściowo. Usuwamy również płytkę paznokciową.

Co leczymy

W klinice Chiroplastica pacjenci mogą liczyć na kompleksowe leczenie w ramach chirurgii ręki. Zajmujemy się terapią osób cierpiących na reumatoidalne zapalenie stawów w zakresie dłoni, leczymy zespoły bólowe oraz niestabilność nadgarstka. Pomagamy chorym z ganglionami, chorobą De Quervaine’a i przykurczem Dupuytrena. Leczymy łokieć golfisty oraz łokieć tenisisty.

W zakres oferowanych przez nas usług medycznych wlicza się terapia pacjentów z uszkodzeniem kompleksu chrząstki trójkątnej, a także osób cierpiących na zespół kanału cieśni nadgarstka i zatrzaskujące palce. Na profesjonalne leczenie mogą u nas liczyć również pacjenci z zespołem kanału Guyona oraz zespołem rowka nerwu łokciowego.

Przy pomocy peelingów chemicznych pomagamy osobom borykającym się z bliznami potrądzikowymi i przebarwieniami pozapalnymi. Leczymy łojotok i brodawki łojotokowe. Niwelujemy rogowacenie słoneczne i posłoneczne uszkodzenia skóry. Leczymy także żylaki kończyn dolnych oraz przepukliny pachwinowe. Stosujemy terapię złożoną z serii iniekcji toksyny botulinowej u pacjentów cierpiących na nadpotliwość dłoni, pach i stóp.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy najpopularniejsze zabiegi wykonywane Chiroplastica we Wrocławiu.
Pełny cennik konsultacji, badań i zabiegów:

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia estetyczna

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna