Chiroplastica

ocena 4.6 / 5 (105 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Umawianie wizyt

Rejestracja wizyt w Chiroplastica z pomocą naszego konsultanta
pod numerem tel. 71 749pokaż numer

Adres i dane kontaktowe

Chiroplastica
ul. Dąbrowskiego 36A lok. 1U
50-457 Wrocław

Chiroplastica na mapie

Nasza klinika znajduje się w spokojnej, cichej dzielnicy Wrocławia. Od Śródmieścia dzieli nas niecałe 4 km, tak więc pacjenci, którzy odwiedzają nasz ośrodek, mogą szybko dotrzeć do największych atrakcji miasta. Wśród nich można wymienić Miejski Ogród Zoologiczny oraz Ogród Japoński. W centrum starej części Wrocławia znajduje się również jeden z najlepiej zachowanych historycznych ratuszy w kraju – piękna budowla z późnego gotyku.

Znakomita lokalizacja jest jednym z naszych największych atutów. Nie tylko mieścimy się w niedalekiej odległości od słynnych zabytków, ale i łatwo od nas dotrzeć do dowolnego punktu Wrocławia. Pacjenci spoza miasta lub kraju dostaną się na dworzec PKP Wrocław Nadodrze w ciągu ok. 10 minut (spacerem). W bezpośrednim sąsiedztwie stacji kolejowej – na placu Staszica – mieści się dworzec autobusowy, drugi co do wielkości zaraz po dworcu centralnym, zlokalizowanym w pobliżu dworca kolejowego Wrocław Główny.

Czytaj więcej
Wrocław, ul. Dąbrowskiego 36A lok. 1U

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska