Chiroplastica - lekarze

ocena 4.6 / 5 (105 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Lekarze w Chiroplastica

Zespół medyczny Chiroplastica to świetnie wykształceni specjaliści uważnie wsłuchujący się w potrzeby swoich pacjentów. Ośrodkiem kieruje dr n. med. Ahmed Elsaftawy, chirurg ogólny specjalizujący się w przeprowadzaniu zabiegów z zakresu chirurgii ręki. Gama wykonywanych przez niego procedur jest bardzo szeroka, począwszy od drobnych zabiegów chirurgicznych typu usuwanie wrastających paznokci, a skończywszy na złożonych operacjach typu mikrochirurgiczna rekonstrukcja nerwów obwodowych. Prócz tego profesjonalnie wygładza skórę i spłyca zmarszczki, usuwa niedoskonałości skórne i koryguje blizny.

Doktor Elsaftawy ukończył wiele szkoleń i kursów, dzięki czemu może dziś oferować pacjentom szereg nowoczesnych i minimalnie inwazyjnych zabiegów cechujących się wysokim poziomem skuteczności.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska