Chirurgia naczyniowa i flebologia Bogoria

Synonimy: leczenie chorób żył, leczenie chorób naczyń żylnych, leczenie żylaków, leczenie hemoroidów, operacje żylaków

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Kielce  ul. Warszawska 21

Plus Med

ocena 4.7 / 5 (40 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Mila atmosfera fachowa obsluga bardzo dobrze wyposazone sale zabiegowe." 

W ofercie Centrum Medycznego Plus Med znajdują się zabiegi z zakresu chirurgii układu żylnego, chirurgii plastycznej, chirurgii ogóln... więcej

Usługa chirurgia naczyniowa i flebologia Bogoria jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i chirurga naczyniowego.

Pacjenci szukali zabiegu chirurgia naczyniowa i flebologia w pobliżu Bogoria, w miejscowościach: Ostrowiec Świętokrzyski, Tarnobrzeg, Sandomierz, Busko-Zdrój oraz Mielec.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska