Chirurgia naczyniowa i flebologia Głogów i okolice

Synonimy: leczenie chorób żył, leczenie chorób naczyń żylnych, leczenie żylaków, leczenie hemoroidów, operacje żylaków

Bezpośrednio w Głogowie nie dysponujemy placówką wykonującą chirurgia naczyniowa i flebologia, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Głogowa. Chirurgia naczyniowa i flebologia można przeprowadzić m.in. w Gabinet Chirurgiczny Stanisław Sinicki Lubań (82 km od Głogowa) lub w Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej w Zielonej Górze (50 km od Głogowa). Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Usługa chirurgia naczyniowa i flebologia w Głogowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska