Chirurgia naczyniowa i flebologia Kielce

Synonimy: leczenie chorób żył, leczenie chorób naczyń żylnych, leczenie żylaków, leczenie hemoroidów, operacje żylaków

Filtruj wyniki
Kielceul. Warszawska 21

Plus Med

ocena 4.7 / 5 (41 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Mila atmosfera fachowa obsluga bardzo dobrze wyposazone sale zabiegowe." 

W ofercie Centrum Medycznego Plus Med znajdują się zabiegi z zakresu chirurgii układu żylnego, chirurgii plastycznej, chirurgii ogóln... więcej

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Usługa chirurgia naczyniowa i flebologia w Kielcach jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i chirurga naczyniowego.

Pacjenci szukali zabiegu chirurgia naczyniowa i flebologia w pobliżu Kielc, w miejscowościach: Skarżysko-Kamienna oraz Busko-Zdrój.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska