Chirurgia naczyniowa i flebologia Szczecin

Synonimy: leczenie chorób żył, leczenie chorób naczyń żylnych, leczenie żylaków, leczenie hemoroidów, operacje żylaków

Filtruj wyniki
Pacjenci z Szczecina wybierają także placówki z Kamienia Pomorskiego (62 km od centrum Szczecina)
Kamień Pomorski  ul. Kopernika 28

Centrum Medyczne Meritum

ocena 4.4 / 5 (5 opinii) - zobacz opinie »zobacz »

Oferujemy Państwu szeroki zakres usług świadczonych w ramach ambulatoryjnej opieki medycznej, a także działającego w naszym ośrodku O... więcej

Usługa chirurgia naczyniowa i flebologia w Szczecinie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i flebologa.

Pacjenci szukali zabiegu chirurgia naczyniowa i flebologia w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska