4,8 / 5  - 24 opinie
Widok ogólny Medix Wygląd zewnętrzny Medix Widok ogólny Medix Widok ogólny Medix Widok ogólny Medix Widok ogólny Medix Widok ogólny Medix Widok ogólny Medix Widok ogólny Medix Widok ogólny Medix Widok ogólny Medix Medix Poradnia Chirurgii Naczyniowej i Ogólnej Lek. Jakub Gęborski - logo

Informacje ogólne o Medix Poradni Chirurgii Naczyniowej i Ogólnej Lek. Jakub Gęborski

Nowo powstały gabinet lek. med. Jakuba Gęborskiego oferuje kompleksowe usługi z zakresu chirurgii naczyniowej oraz ogólnej z elementami medycyny estetycznej. Doktor przeprowadza diagnostykę i leczenie chorób naczyń krwionośnych. Posiada ogromne doświadczenie i szeroką wiedzę specjalistyczną, dzięki czemu proponowane przez niego metody leczenia są dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego z pacjentów. W celu zapewnienia dokładnej diagnostyki oraz osiągnięcia pożądanych efektów leczenia gabinet został wyposażony w wysokiej klasy, nowoczesny sprzęt medyczny. Doktor oferuje pacjentom małoinwazyjne, innowacyjne metody leczenia, dzięki którym chorzy szybko wracają do pełnej sprawności, a same zabiegi przebiegają w bezpieczny i komfortowy dla nich sposób.

Do oferty gabinetu należy diagnostyka ultrasonograficzna. Doktor Gęborski posiada certyfikaty i niezbędne uprawnienia do przeprowadzania badań USG Dopplera tętnic oraz żył kończyn dolnych. Ponadto wykonuje USG Dopplera tętnic szyjnych, tętnic kończyn górnych oraz aorty brzusznej.

Doktor specjalizuje się w małoinwazyjnym leczeniu przewlekłej niewydolności żylnej. W ofercie gabinetu znalazły się zabiegi wewnątrzżylnego leczenia żylaków i pajączków metodą EVRF. Ta bezbolesna i komfortowa dla pacjenta technika zabiegowa wykorzystuje działanie fal radiowych. Po leczeniu nie pozostają bolesne rany, krwiaki czy blizny. Zabieg wykonywany jest w trybie ambulatoryjnym, a pacjent godzinę później wraca do domu. Do oferty gabinetu należą również zabiegi usuwania żylaków odbytu metodą EVRF, uznane za jedną z najskuteczniejszych technik leczenia żylaków w każdym stadium choroby.

Pacjenci gabinetu mają możliwość skorzystania z oferty zabiegów metodą przezskórnej cewnikowej echoskleroterapii, czyli FLEBOGRIF. Oparte na zasadzie obliteracji mechaniczno-chemicznej procedury są skutecznym rozwiązaniem problemu nieestetycznie wyglądających i bolesnych żylaków. FLEBOGRIF jest jednym z najnowszych osiągnięć chirurgii naczyniowej, a skuteczność zabiegów znacznie przewyższa skuteczność klasycznej echoskleroterapii igłowej, gdyż system wykorzystuje jednocześnie dwa mechanizmy: mechaniczne uszkodzenie śródbłonka naczyniowego oraz reakcję chemiczną wywołaną przez sklerozant wprowadzany do pnia niewydolnego naczynia żylnego.

W ofercie gabinetu znalazły się także zabiegi usuwania pajączków twarzy i nóg metodą termokoagulacji. Poddana działaniu wysokim temperaturom żyła ulega koagulacji. Podczas zabiegów wykorzystuje się niewielkie igły, które pozostawiają minimalne ślady, dzięki czemu osiąga się bardzo dobre efekty kosmetyczne.

Do oferty należą zabiegi skleroterapii, czyli usuwania niewielkich żylaków oraz pajączków naczyniowych za pomocą wstrzykniętych miejscowo leków. Doktor wykonuje również zabiegi mikroskleroterapii, które stanowią rozwiązanie drobnych teleangiektazji. Skleroterapia i mikroskleroterapia są zabiegami bezpiecznymi, ewentualne powikłania zdarzają się bardzo rzadko, a pacjenci często wybierają właśnie te zabiegi z uwagi na krótki okres rekonwalescencji i wysoką skuteczność leczenia.

Doktor przeprowadza zabiegi laserowego leczenia żylaków i pajączków. Terapia laserowa jest jednym z tzw. „złotych standardów” współczesnej chirurgii naczyniowej.

Ponadto doktor Gęborski wykonuje tradycyjne, chirurgiczne operacje żylaków kończyn dolnych.

Doktor zajmuje się pełną diagnostyką i leczeniem miażdżycy oraz tętniaków aorty brzusznej. Ponadto w ofercie gabinetu znalazło się leczenie obrzęku pourazowego i limfatycznego.

W ofercie gabinetu znalazły się również zabiegi i konsultacje z zakresu chirurgii ogólnej. Doktor diagnozuje i leczy chirurgicznie wszelkie zmiany skórne oraz znamiona. W jego gabinecie wykonywane są ambulatoryjne zabiegi usunięcia brodawek, kaszaków i innych zmian. Pobrany materiał wysyłany jest do badania histopatologicznego. Do oferty należy również leczenie powierzchownych urazów i ran.

Doktor przeprowadza diagnostykę oraz leczenie schorzeń gruczołu piersiowego i tarczycy. W swoim gabinecie wykonuje USG, które jest pierwszym krokiem do dalszego postępowania. Przeprowadza również biopsje cienko- oraz gruboigłowe.

Doktor Gęborski przeprowadza u swoich pacjentów leczenie operacyjne. Podczas konsultacji dokonuje kwalifikacji i podejmuje decyzję o dalszym postępowaniu leczenia przepuklin pachwinowych, brzusznych oraz pępkowych. Wykonuje operacje z użyciem siatek bądź bez ich wykorzystania. Ponadto doktor przeprowadza operacje tarczycy i zabiegi pęcherzyka żółciowego.

W ofercie gabinetu znajdują się także zabiegi odmładzające. Doktor Gęborski ukończył kursy w dziedzinie medycyny estetycznej. Wykonuje iniekcje kwasu hialuronowego oraz zabiegi mezoterapii.

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego gabinetu.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Gabinet został wyposażony w najwyższej klasy sprzęt diagnostyczny i zabiegowy. Do dyspozycji lekarza i pacjentów oddano:

  • Aparat USG – nowoczesny przenośny aparat ultrasonograficzny z funkcją USG Dopplera.
  • Wizualizator żył LED – podczas leczenia pozwala precyzyjnie określić miejsce zabiegowe.
  • Aparat do leczenia żylaków i pajączków metodą EVRF belgijskiej firmy Fcare – metoda uważana jest za jedno z najważniejszych osiągnięć chirurgii naczyniowej. Wykorzystuje zjawisko fal radiowych, co zwiększa komfort pacjenta i zapobiega powikłaniom.
  • Diatermia chirurgiczna  nowy sprzęt do zabiegów elektrochirurgicznych.
  • Urządzenie do drenażu limfatycznego firmy Doctor Life  profesjonalne urządzenie z mankietami na kończyny górne i dolne.

Udogodnienia dla pacjentów

Nowo powstały gabinet oferuje swoim pacjentom kompleksowe usługi medyczne na najwyższym poziomie. Chorzy mogą liczyć na specjalne traktowanie i udogodnienia w postaci:

  • Brak kolejek – pacjenci zapisywani są u nas na konkretną godzinę. Stawiamy przede wszystkim na jakość, a nie na ilość przyjętych pacjentów.
  • Miła atmosfera – leczenie przebiega w przyjaznej atmosferze.
  • Korzystna lokalizacja – gabinet znajduje się w samym centrum miasta.

Osiągnięcia i certyfikaty Medix Poradni Chirurgii Naczyniowej i Ogólnej Lek. Jakub Gęborski

Doktor Gęborski dysponuje licznymi dyplomami i certyfikatami potwierdzającymi jego umiejętności oraz szeroką wiedzę specjalistyczną. Brał udział w wielu kursach i sympozjach naukowych, był również uczestnikiem wielu szkoleń. Między innymi, posiada Certyfikat Flebologii Estetycznej oraz certyfikat potwierdzający jego uczestnictwo w kursie na temat skleroterapii. Ponadto dysponuje dyplomami z kursów w zakresie USG Dopplera oraz USG i biopsji piersi.

Gabinet Medix Gabinet Medix Gabinet Medix Gabinet Medix Gabinet Medix Gabinet Medix Gabinet Medix Gabinet Medix Gabinet Medix Gabinet Medix Gabinet Medix Gabinet Medix Gabinet Medix Gabinet Medix Gabinet Medix Gabinet Medix Gabinet Medix