4,8 / 5  - 24 opinie

Cennik

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Ortopedia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Lekarz na telefon

Ważna informacja

Prezentowany cennik Medix Poradnia Chirurgii Naczyniowej i Ogólnej Lek. Jakub Gęborski jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Medix Poradnia Chirurgii Naczyniowej i Ogólnej Lek. Jakub Gęborski

Gabinet doktora Gęborskiego oferuje konsultacje z zakresu chirurgii naczyniowej, podczas których przeprowadzana jest kompleksowa diagnostyka i omawiane są dalsze perspektywy leczenia. Doktor oferuje swoim pacjentom nowoczesne, uznane na całym świecie metody leczenia przewlekłej niewydolności żylnej kończyn dolnych, wśród których znajdują się m.in. zabiegi skleroterapii, leczenie falą radiową oraz laserem. Ponadto doktor wykonuje klasyczne operacje żylaków.

W ofercie znalazły się również usługi medyczne z zakresu chirurgii ogólnej, np. diagnostyka i leczenie zmian skórnych czy leczenie ran i urazów. Doktor zajmuje się chirurgią tarczycy, chirurgią przepuklin oraz chirurgią pęcherzyka żółciowego i dróg żółciowych.

Ponadto oferta obejmuje zabiegi odmładzające – iniekcje kwasu hialuronowego i mezoterapię.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą gabinetu.