ocena 4.8 / 5 (6 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
nieczynne
wtorek
nieczynne
środa
16:00 - 20:00
czwartek
18:30 - 20:00
piątek
18:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Gabinet doktora Gęborskiego oferuje konsultacje z zakresu chirurgii naczyniowej, podczas których przeprowadzana jest kompleksowa diagnostyka i omawiane są dalsze perspektywy leczenia. Doktor oferuje swoim pacjentom nowoczesne, uznane na całym świecie metody leczenia przewlekłej niewydolności żylnej kończyn dolnych, wśród których znajdują się m.in. zabiegi skleroterapii, leczenie falą radiową oraz laserem. Ponadto doktor wykonuje klasyczne operacje żylaków.

W ofercie znalazły się również usługi medyczne z zakresu chirurgii ogólnej, np. diagnostyka i leczenie zmian skórnych czy leczenie ran i urazów. Doktor zajmuje się chirurgią tarczycy, chirurgią przepuklin oraz chirurgią pęcherzyka żółciowego i dróg żółciowych.

Ponadto oferta obejmuje zabiegi odmładzające – iniekcje kwasu hialuronowego i mezoterapię.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą gabinetu.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Ortopedia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Lekarz na telefon

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Medix Poradnia Chirurgii Naczyniowej i Ogólnej Lek. Jakub Gęborski jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska