Filtruj wyniki
Filtruj:
Pacjenci z Rybnika wybierają także placówki z Bielska-Białej (48 km od centrum Rybnika)
Bielsko-Biała  ul. Żywiecka 71

Klinika Galena

ocena 4.6 / 5 (22 opinie) - zobacz opinie »zobacz »

Klinika ginekologiczna Galena powstała z myślą o kompleksowej opiece medycznej bazującej na odpowiedniej profilaktyce, wnikliwej diag... więcej

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Wczytaj więcej wyników
Pacjenci szukali zabiegu chirurgia ogólna w pobliżu Rybnika, w miejscowościach: Jastrzębie-Zdrój, Ruda Śląska, Bytom, Cieszyn oraz Strzelce Opolskie.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska