Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Ortopedia

Onkologia

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Chirurgia Plastyczna dr Janusz Greese Łyko jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Chirurgia Plastyczna dr Janusz Greese Łyko

Nasz GABINET oferuje szeroki zakres operacji piersi, w tym ich powiększenie (implanty lub własna tkanka tłuszczowa) oraz plastykę – podniesienie i podniesienie ze zmniejszeniem piersi (redukcja gruczołu). Doktor wykonuje korektę kształtu, w tym asymetrii, koryguje również wady rozwojowe piersi. Przeprowadza operacje ginekomastii.

Doktor Janusz Greese Łyko zajmuje się chirurgią plastyczną twarzy – wykonuje plastykę powiek i nosa wraz z korektą przegrody nosowej, a także plastykę małżowin usznych. Przeprowadza lifting skroni, policzków i szyi (face-lifting) oraz lifting brwi.

Doktor modeluje sylwetkę ciała za pomocą liposukcji i przeszczepów tkanki tłuszczowej pacjenta,  odsysania tłuszczu z okolic brzucha, bioder, ud, łydek i kolan. Przeprowadza zabiegi liposukcji także w okolicach podbródka i ramion. Wykonuje plastykę brzucha bez i z przemieszczeniem pępka.

Nasz GABINET oferuje Państwu zabiegi z zakresu chirurgii rekonstrukcyjnej, w tym usunięcie i plastykę blizn oraz zniekształceń bliznowatych, a ponadto usunięcie zmian skórnych. Doktor przeprowadza rekonstrukcje i przeszczepy ubytków skóry oraz wykonuje operacje w obrębie ręki.

W ofercie GABINETU znajdziecie Państwo propozycję skierowaną do osób transseksualnych, w ramach której można usunąć gruczoł piersiowy z rekonstrukcją brodawki oraz wszczepić implanty. Można również wymodelować kształt twarzy i ciała.

GABINET proponuje zabiegi medycyny estetycznej, w tym wygładzanie zmarszczek i leczenie nadpotliwości toksyną botulinową (Botox) oraz wypełnianie zmarszczek i korekta niektórych elementów twarzy kwasem hialuronowym.