Chirurgia plastyczna męskich narządów płciowych

powiększanie penisa, wydłużanie penisa, plastyka męskich narządów płciowych więcej »

Wrocław, ul. Zakrzowska 19a

multiMEDIKA

4,9 / 5  (845 opinii)  rozwiń
 • Powiększanie penisa kwasem hialuronowym 1500 zł
 • Plastyka / zmniejszenie worka mosznowego 3000 zł
 • Rewitalizacja prącia – mezoterapia 1000 zł
 • Rewitalizacja prącia – osocze bogatopłytkowe 1000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  150 zł

Chirurgia plastyczna męskich narządów płciowych - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

Chirurgia męskich narządów płciowych jest dziedziną stosunkowo młodą, jeśli porównać ją z innymi zabiegami chirurgii plastycznej, takimi jak operacje piersi czy korekty kształtu nosa czy uszu. Jednakże męska chirurgia intymna cieszy się rosnącą popularnością, a zapotrzebowanie na tego typu zabiegi systematycznie rośnie. Do operacji obrzezania, plastyki napletka czy podcięcia wędzidełka w ostatnich latach dołączyły zabiegi powiększania penisa, przede wszystkim z wykorzystaniem kwasu hialuronowego oraz przeszczepu własnego tłuszczu.

Operacje stulejki i obrzezanie

Stulejka to jedno z najczęściej występujących schorzeń, dotyczących męskich narządów płciowych – według statystyk z tym problemem zmaga się aż 12% panów. Zwężenie ujścia napletka powoduje ból, utrudnia przeprowadzanie czynności higienicznych, a w skrajnych przypadkach uniemożliwia podejmowanie współżycia seksualnego. Zabieg operacyjnego leczenia stulejki, polegający na poszerzeniu ujścia napletka i częściowym odsłonieniu żołędzi, przeprowadzić można w wielu polskich klinikach. Wśród nich warto wymienić szczecińską MediKlinikę, gdzie zabiegi z zakresu urologii przeprowadza dr n. med. Zbigniew Ziętek.

Panowie często decydują się także na zabiegi obrzezania całkowitego, które polega na wycięciu nadmiaru skóry z napletka, w efekcie czego żołądź zostaje trwale odsłonięta (również, gdy penis znajduje się w stanie spoczynku). Zabieg należy do stosunkowo prostych procedur chirurgicznych: przeprowadza się go w trybie ambulatoryjnym, stosując znieczulenie miejscowe. Mężczyźni, pragnący poddać się takiemu zabiegowi również mają do wyboru wiele placówek, w tym katowicką Klinikę Chirurgii Mazan, gdzie zabiegi chirurgiczne przeprowadza dr n. med. Grzegorz Kowalski, doświadczony specjalista w zakresie chirurgii ogólnej.

Także obrzezanie częściowe cieszy się wśród mężczyzn sporym powodzeniem. Od obrzezania całkowitego procedura różni się tym, że chirurg usuwa jedynie część napletka, tak, że gdy penis pozostaje w stanie spoczynku, część lub całość żołędzi pozostaje zakryta. Wśród placówek, mających w swojej ofercie zabieg obrzezania częściowego wymienić można warszawską Klinikę Chirurgii Plastycznej Dr Andrzeja Sankowskiego. Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej w klinice wykonują dr n. med. Andrzej Sankowski, dr n. med. Wojciech Witkowski, dr n. med. Lubomir Lembas oraz dr Janusz Greese-Łyko.

Męskie narządy płciowe - zabiegi chirurgiczne w prywatnych klinikach

Ostatnimi czasy panowie coraz częściej decydują się na zabiegi powiększania penisa. Najbardziej popularną i najczęściej stosowaną obecnie metodą wykonywania tego zabiegu jest powiększanie przy pomocy kwasu hialuronowego – biokompatybilnej substancji, która wstrzykiwania jest u nasady penisa. Zabieg przeprowadzany jest w trybie ambulatoryjnym przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego, a jego efekty utrzymują się przez okres 1-2 lat. Taki zabieg przeprowadzany jest m.in. W bydgoskim Centrum Medycznym Bieńkowski, gdzie zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego

Powiększanie penisa można także przeprowadzić przy pomocy przeszczepu własnego tłuszczu. Takie zabiegi wykonywane są w Prywatnym Gabinecie Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej Ars Plastika w Zielonej Górze, a przeprowadza je lek. med. Robert Jamont. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu mijescowym, a tłuszcz, uprzednio pobrany z innych okolic ciała, jest przy pomocy cienkiej kaniuli wprowadzany do podstawy penisa. Autoprzeszczep to zabieg bezpieczny, gdyż własny tłuszcz jest wypełniaczem biokompatybilnym, a uzyskany efekt wygląda bardzo naturalnie.

Jednym z najbardziej uznanych polskich specjalistów, zajmujących się wszechstronnymi zabiegami z zakresu chirurgii męskich narządów płciowych jest prof. nadzw. dr hab. n. med. Wojciech Perdzyński, który pacjentów przyjmuje w warszawskim Centrum Medycznym Malbad. U prof. Perdzyńskiego można wykonać m.in. operację leczenia skrzywienia prącia wrodzonego lub nabytego. Zabieg, zwany operacją Nesbita, polega na chirurgicznym usunięciu fragmentu ciała jamistego po przeciwnej stronie do zbliznowaciałej tkanki, która jest bezpośrednią przyczyną skrzywienia.

Popularnym zabiegiem chirurgii męskich narządów płciowych jest także plastyka wędzidełka penisa, przeprowadzana w przypadku, gdy wędzidełko jest za krótkie. Krótkie wędzidełko penisa grozi zerwaniem w trakcie stosunku seksualnego, natomiast powtarzające się naderwanie prowadzi do jego zbliznowacenia. Po wykonaniu poprzecznego nacięcia i plastyki lekarz zakłada pacjentowi szwy wchłanialne, które rozpuszczają się w ciągu kilku tygodni. Taki zabieg można wykonać m.in. w poznańskiej klinice rofimedica, gdzie zabiegi przeprowadza dr Łukasz Wojnar, absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Tanie zabiegi kuszą obcokrajowców

Gabinet zabiegowy w Prestige Clinic Gabinet zabiegowy w Prestige Clinic

Zabiegi męskiej chirurgii intymnej cieszą się rosnącym powodzeniem nie tylko wśród Polaków – także mieszkańcy innych krajów chętnie poddają się operacjom usuwania stulejki, obrzezania całkowitego i częściowego, a także powiększają rozmiary swoich narządów płciowych. Jednak o ile w Polsce tego typu zabiegi są stosunkowo niedrogie (operacja stulejki to koszt 1000-1500zł, od tej kwoty zaczynają się także ceny zabiegów obrzezania całkowitego i częściowego, a za powiększanie penisa kwasem hialuronowym trzeba zapłacić około 4000zł), tak w Wielkiej Brytanii czy Niemczech ceny są średnio dwukrotnie wyższe – na przykład obrzezanie w Integral Medical Center w Wembley kosztuje 500£, czyli około 2250zł. Z tego względu coraz więcej panów decyduje się na tańsze zabiegi za granicą, w tym także w Polsce, łącząc medyczny cel wyjazdu z turystyką.

Chirurgia plastyczna męskich narządów płciowych - ceny w różnych miastach

 • Łódź od 2500 zł do 10000 zł
 • Kraków od 3000 zł do 18000 zł
 • Wrocław od 1000 zł do 5500 zł
 • Katowice od 500 zł do 3000 zł
 • Warszawa od 3500 zł do 7000 zł
 • Gdańsk od 4500 zł
 • Sosnowiec od 500 zł
 • Kamień Pomorski od 7000 zł
 • Bielsko-Biała od 1200 zł
 • Tomaszów Mazowiecki od 7500 zł do 9500 zł
 • Kowale od 4000 zł
Chirurgia plastyczna męskich narządów płciowych cena »

Usługa chirurgia męskich narządów jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.