Chirurgia plastyczna męskich narządów płciowych Szczecin

powiększanie penisa, wydłużanie penisa, plastyka męskich narządów płciowych więcej »

Pacjenci z Szczecina wybierają także placówki z Kamienia Pomorskiego (62 km od centrum Szczecina)
Kamień Pomorski, ul. Kopernika 28

Centrum Medyczne Meritum

4,5 / 5  (356 opinii)  rozwiń
 • Powiększanie penisa własnym tłuszczem 7 000 zł
 • Wydłużenie prącia przez przecięcie więzadeł 7 000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  200 zł

Chirurgia plastyczna męskich narządów płciowych Szczecin - informacje

dr Andrzej Różański - dermatolog dr Andrzej Różański - dermatolog

Z roku na rok mężczyźni coraz chętniej korzystają z oferty placówek, w których świadczone są usługi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Coraz więcej z nich decyduje się na zabiegi tego typu w miejscach intymnych, w tym plastykę penisa, która ma na celu jego wydłużenie i pogrubienie. Najczęściej taka procedura przeprowadzana jest w przy wykorzystaniu własnej tkanki tłuszczowej pacjenta lub preparatu kwasu hialuronowego.

Plastyka męskich narządów płciowych w Szczecinie – kto ma ją w swojej ofercie

W Szczecinie zabieg plastyki męskich narządów płciowych wykonać może lek. med. Igor Frulenko, specjalista urolog (posiada prestiżowy tytuł FEBU, czyli Europejskiego Towarzystwa Urologicznego) i chirurg ogólny. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Urologii Ogólnej i Onkologicznej Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Należy do prestiżowych towarzystw medycznych, w tym do Europejskiego Towarzystwa Urologicznego. Do powiększenia członka wykorzystuje preparat Macrolane. Szukać u niego pomocy mogą także mężczyźni, zmagający się ze stulejką lub zbyt krótkim wędzidełkiem prącia, jego oferta obejmuje także operację wodniaka jądra, operację torbieli najądrza, operację żylaków powrózka nasiennego oraz wszczepienie protezy jądra.

Chirurgię plastyczną męskich narządów płciowych w swojej ofercie posiada również Mediklinika, w której mężczyźni poddać się mogą zabiegowi powiększenia penisa za pomocą kwasu hialuronowego. Alternatywną metodą wykorzystywaną w ośrodku jest zmiana rozmiaru penisa poprzez przeszczep własnej tkanki tłuszczowej pacjenta. Do centrum udać się także mogą mężczyźni, cierpiący na ginekomastię. W klinice wykonać można ponadto m.in. plastykę podbrzusza i plastykę brzucha (z plastyką mięśni i przepukliną kresy białej).

Na plastykę penisa udać się można także do Kliniki Aesthetic Med, w której do wydłużania i pogrubiania członka wykorzystuje się preparat Macrolane, służący do konturowania i ujędrniania sylwetki. W placówce pomocy szukać mogą również mężczyźni, cierpiący na ginekomastię zarówno prawdziwą (gruczołową), jak i rzekomą (tłuszczową). Oferta Kliniki obejmuje ponadto plastykę brzucha, plastykę brzucha z plastyką mięśni, liposukcję, chirurgiczny lifting twarzy, plastykę nosa oraz korekcję chirurgiczną blizn.

Cena plastyki męskich narządów płciowych w Szczecinie i we Frankfurcie

dr Michał Piotrowiak - chirurg plastyczny dr Michał Piotrowiak - chirurg plastyczny

W Szczecinie za zabieg powiększenia penisa własną tkanką tłuszczową pacjenta zapłacić trzeba około 5 000 złotych. Za granicą cena takiej procedury jest znacznie wyższa: przykładowo, w UGRS International we Frankfurcie wynosi ona 3 000 euro, czyli około 13 000 złotych.

Chirurgia plastyczna męskich narządów płciowych - ceny w Szczecinie na tle innych miast

 • Szczecin od 7 000 zł
 • Wrocław od 1 000 zł do 5 500 zł
 • Łódź od 2 500 zł do 10 000 zł
 • Kraków od 5 000 zł do 6 000 zł
 • Warszawa od 3 500 zł do 6 000 zł
 • Katowice od 1 000 zł
 • Poznań od 6 000 zł
 • Gdańsk od 4 500 zł
 • Sosnowiec od 500 zł
 • Bielsko-Biała od 1 200 zł
 • Tomaszów Mazowiecki od 7 500 zł do 9 500 zł
 • Kamień Pomorski od 7 000 zł
Chirurgia plastyczna męskich narządów płciowych cena »

Usługa chirurgia męskich narządów w Szczecinie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu chirurgia plastyczna męskich narządów płciowych w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.