Chirurgia plastyczna męskich narządów płciowych Warszawa

powiększanie penisa, wydłużanie penisa, plastyka męskich narządów płciowych więcej »

Pacjenci z Warszawy wybierają także placówki z Łodzi (119 km od centrum Warszawy)
Łódź, ul. Tuwima 15 lok. U2A

Klinika Intima Art&Este

4,8 / 5  (552 opinii)  rozwiń
 • Powiększanie penisa własnym tłuszczem od 3 500 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa) zadzwoń

Chirurgia plastyczna męskich narządów płciowych Warszawa - informacje

Kadra w OT.CO Clinic Kadra w OT.CO Clinic

Zabiegi z zakresu chirurgii męskich narządów płciowych obejmują zwiększanie rozmiarów penisa, a pacjent może poddać się zabiegowi wydłużającemu prącie z zastosowaniem różnych metod. Może być to przeszczepienie własnej tkanki tłuszczowej pacjenta, pobranej z innej okolicy ciała, w której występuje on w nadmiarze. Zabiegi takie wydłużają penisa o około 2 cm, a także zwiększają jego obwód - od 2 do 5 cm. Wykonuje je chirurg plastyczny w znieczuleniu miejscowym a efekt, widoczny natychmiast do zabiegu, utrzymuje się przez okres 2 lat. Innym sposobem na powiększenie prącia jest operacja chirurgiczna, która polega na poluzowaniu więzadła wieszadłowego, co powoduje uwolnienie części penisa, znajdującej się wewnątrz ciała za wałem skórnym. Jest to zabieg przeprowadzany w płytkiej narkozie, trwający od 1 do 2 godzin i nie pozostawiający śladów.

Poprawa wyglądu męskich narządów płciowych w Warszawie

Na plastykę męskich narządów płciowych można udać się w Warszawie do Centrum Medycznego Damiana. Placówka ta ,oprócz wydłużenia penisa, oferuje także szereg innych operacji na prąciu oraz męskich jądrach. Przykładem takich zabiegów mogą być operacje rekonstrukcyjne nabytych skrzywień prącia (choroba Peyroniego, skrzywienie pourazowe prącia), operacje poprawiające wygląd zewnętrznych narządów płciowych (np. korekcja zniekształceń trzonu prącia, żołędzi oraz worka mosznowego), operacyjne rozdzielenie zrostów napletka lub skóry prącia z żołędzią oraz wytworzenie rowka zażołędnego a także wszczepianie protezy jąder. Ponadto pacjent może poddać się tutaj także usunięciu znamion barwnikowych żołędzi, usunięciu grudek perlistych żołędzi czy usunięciu torbieli żołędzi.

Chirurgia plastyczna męskich narządów płciowych oferowana jest także przez Gold Clinic Medycyna Estetyczna. Męskie prącie powiększane jest tutaj za pomocą preparatu zawierającego kwas hialuronowy. Klinika ta dla mężczyzn proponuje również wiele innych zabiegów odmładzających, np. leczenie nadpotliwości, leczenie łysienia, usuwanie zmarszczek mimicznych toksyną botulinową czy korekcja cieni pod oczami.

Centrum Medyczne SKJ także proponuje pacjentom, mającym zbyt małego penisa, zabiegi zwiększenia jego długości i objętości za pomocą iniekcji w odpowiednie przestrzenie penisa preparatu zawierającego kwas hialuronowy. Proponowane są tutaj również inne zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego przeznaczone dla mężczyzn, jak i dla kobiet, w tym powiększanie ust, modelowanie twarzy czy likwidowanie bruzd nosowo-wargowych.

Jaka jest cena zabiegu powiększającego penisa w Warszawie a jaka za granicą?

Gabinet zabiegowy w Klinika Intima Art&Este Gabinet zabiegowy w Klinika Intima Art&Este

Za przedłużenie męskiego członka za pomocą preparatu zawierającego kwas hialuronowy trzeba zapłacić w warszawskich palcówkach medycznych kwotę 3 000 zł, natomiast we Francji jest to suma 2 500 euro (10 700 zł) w Clinique des Champs Elysees, mieszczącej się w Paryżu.

Chirurgia plastyczna męskich narządów płciowych - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 3 500 zł do 7 000 zł
 • Kraków od 3 000 zł do 18 000 zł
 • Wrocław od 1 000 zł do 5 500 zł
 • Łódź od 3 500 zł
 • Katowice od 1 000 zł do 3 000 zł
 • Gdańsk od 4 500 zł
 • Sosnowiec od 500 zł
 • Bielsko-Biała od 1 200 zł
 • Tomaszów Mazowiecki od 7 500 zł do 9 500 zł
 • Kamień Pomorski od 7 000 zł
Chirurgia plastyczna męskich narządów płciowych cena »

Usługa chirurgia męskich narządów w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu chirurgia plastyczna męskich narządów płciowych w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.