Chirurgia plastyczna Częstochowa

operacje z zakresu chirurgii plastycznej

Filtruj wyniki:

Chirurgia plastyczna Częstochowa - informacje

Gabinet zabiegowy w Bellazone Gabinet zabiegowy w Bellazone

Chirurgia plastyczna pozwala na zmianę wyglądu sylwetki lub twarzy. Chirurdzy plastyczni przeprowadzają operacje w warunkach szpitalnych, a rekonwalescencja po zabiegach plastycznych jest zmienna - zależna od ich rodzaju i operowanej okolicy ciała. Prywatne kliniki oferują plastykę męskich i kobiecych piersi oraz zabiegi w obrębie twarzy, np. lifting chirurgiczny, korekcja nosa, powiek i uszu. Chirurdzy plastyczni zajmują się również poprawianiem sylwetki. Prym wiedzie tu odsysanie tkanki tłuszczowej i plastyka fałdów skórnych. Po każdej operacji plastycznej należy przestrzegać zaleceń lekarza.

Specjalistyczne kliniki chirurgii plastycznej

W Centrum Medycznym Suliga wykonywane są zabiegi z zakresu chirurgii rekonstrukcyjnej, np. odtworzenie płatka ucha oraz plastycznej, np. chirurgiczne modelowanie ciała podczas zabiegu odsysania tłuszczu z ud lub brzucha. Chirurg plastyczny dr Ryszard Suliga, uczestnik międzynarodowego kursu chirurgii plastycznej w Polanicy Zdrój i członek Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Estetycznej i Rekonstrukcyjnej, przeprowadza tu plastykę powłok brzusznych po radykalnej utracie wagi lub po liposukcji. Oprócz tego placówka oferuje operacje plastyczne twarzy, między innymi korekcja nosa w przypadku asymetrii i blefaroplastyka. Dr Suliga wykonuje jeszcze chirurgiczny lifting twarzy, tzw. fac lift, podczas którego unoszone są tkanki miękkie czoła i policzków. Lifting można rozszerzyć o korektę kształtu i wielkości ust nowoczesną metodą przeszczepu własnej, wcześniej odessanej z innego rejonu ciała, tkanki tłuszczowej, tzw. lipofilling. Pacjenci Dr Suligi poddają się również zabiegowi dermabrazji, który pozwala na spłycenie drobnych zmarszczek i minimalizację różnego rodzaju blizn .

W wypoczynkowej miejscowości Żarki Letnisko ok. 30 km od Częstochowy, znajduje się prywatny szpital chirurgii plastycznej Dr Olender, który daje roczną gwarancję na operacje plastyczne. Turyści medyczni mogą liczyć na nocleg w hotelu, współpracującym z kliniką Olender. Chirurg plastyczny dr Anna Olender, posiadająca certyfikat z kursu naukowo-szkoleniowego pt. "Chirurgia piersi: onkoplastyka i chirurgia plastyczna", wykonuje tu plastykę piersi, m.in. powiększanie piersi implantami silikonowymi i zabieg redukcji biustu. Jej współpracownik chirurg dr Sławomir Karoń, uczestnik kilku konferencji z medycyny anti-anging, przeprowadza liposukcję brzucha, ud i pośladków. W szpitalu Olender, z oferty operacji plastycznych w obrębie głowy, można wybrać korekcję odstających uszu lub rekonstrukcję płatka ucha. Z usług lekarzy plastycznych szpitala mogą skorzystać również mężczyźni, którzy zmagają się z ginekomastią. Zabieg usunięcia tkanki tłuszczowej z męskich piersi jest tu łączony z wycięciem nadmiaru skóry w tym rejonie ciała.

W Częstochowie jest także Klinika medycyny estetycznej, laseroterapii i dermatochirurgii Bieńkowscy  Esteticmed, w której pracuje chirurg dr n. med. Marcin Bieńkowski, posiadający certyfikat z międzynarodowego kursu chirurgii plastycznej w Polanicy Zdrój. W Esteticmed wykonuje się zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej okolic intymnych, np. lifting krocza podczas zabiegu nićmi Vaginal Narrower czy plastyka warg sromowych mniejszych i większych w przypadku ich asymetrii lub przerostu, tzw. labioplastyka. W placówce przy zabiegach ginekologii plastycznej jest wykorzystywany system Pelleve Platinum, dzięki czemu lekarze przeprowadzają niektóre zabiegi metodą radiochirurgiczną.

Ceny operacji chirurgii plastycznej w Częstochowie i w Wielkiej Brytanii

Sprzęt medyczny w Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North Sprzęt medyczny w Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North

Ceny operacji plastycznych w Polsce są niższe niż za granicą, zwłaszcza jeśli chodzi o Wielką Brytanię. Średni koszt augmentacji biustu w Wielkiej Brytanii to ok. 23 000 zł - taką cenę za zabieg plastyki piersi proponuje angielska klinika The McDiarmid - Hall Clinic. W tej samej klinice abdominoplastyka czyli operacja powłok brzusznych kosztuje średnio dwa razy więcej niż w Polsce - ok. 26 000 zł. Turyści medyczni w częstochowskich klinikach chirurgii plastycznej mogą liczyć na  udogodnienia, takie jak hotele przyszpitalne i porozumiewanie się z personelem w ich ojczystych językach. Częstochowa jest miastem atrakcyjnym turystycznie i pełnym zabytków sakralnych, np. Jasna Góra - klasztor zakonu paulinów i Cerkiew Częstochowska Ikony Matki Bożej. Przed operacją można wypocząć tu na łonie przyrody, zwiedzając Wyżynę Krakowsko-Częstochowską szlakiem Orlich Gniazd.

 

 

 

 

 

Usługa chirurgia plastyczna w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, chirurga plastycznego i lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu chirurgia plastyczna w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec oraz Radomsko.

Autor: