Chirurgia plastyczna Kraków

Synonimy: operacje z zakresu chirurgii plastycznej

Filtruj wyniki
Filtruj wyniki:

Chirurgia plastyczna Kraków - informacje

Gabinet zabiegowy w Der-Med Gabinet zabiegowy w Der-Med
Zabiegi chirurgii plastycznej pozwalają dziś zlikwidować niemal wszystkie mankamenty urody: dobry chirurg plastyczny powiększy piersi, zlikwiduje problem odstających uszu, usunie zbędną tkankę tłuszczową czy poprawi kształt nosa. Kliniki chirurgii plastyczne mają w swojej ofercie szeroki wybór zabiegów skierowanych zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn (powiększanie penisa, chirurgiczne leczenie ginekomastii). Większość zabiegów przeprowadzana jest w znieczuleniu ogólnym i wiąże się z kilkutygodniowym okresem rekonwalescencji.

Najlepsi krakowscy chirurdzy plastyczni

Na terenie Krakowa funkcjonuje wiele doskonałych klinik chirurgii plastycznej, które swoim pacjentom oferują zabiegi na najwyższym poziomie, przeprowadzane przez doświadczonych lekarzy. Jedną z takich klinik jest Ars-Medica, gdzie zabiegi przeprowadzają dr n. med. Kazimierz Cieślik, lek. med. Zofia Halota-Tekieli i lek. med. Marek Ciesiński – chirurdzy plastyczni z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, członkowie prestiżowego Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Pacjenci kliniki mogą poddać się zabiegom korekcyjnym kształtu nosa, powiek oraz uszu, placówka ma też w swojej ofercie m.in. skrócenie i korekcję obwisłego podbródka, liftinfg twarzy, liposukcję i modelowanie łydek.

Warta polecenia jest również Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej Art-Med, gdzie zabiegi przeprowadza lek. med. Tomasz Kasprzyk. Dr Kasprzyk jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, lekarzem z wieloletnim stażem pracy na stanowisku starszego asystenta Oddziału Chirurgii Plastycznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera w Krakowie. Jest też członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Mikrochirurgii oraz The International Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery. Przeprowadza liczne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, w tym powiększanie i pomniejszanie piersi, liposukcję i plastykę powłok brzusznych, a także liposukcję szyi i powiększanie ust implantami PermaLip.

Chirurgia plastyczna w Krakowie

Szeroki wybór zabiegów chirurgii plastycznej ma w swojej ofercie także Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej Estetika Nova: pacjenci placówki mogą skorzystać m.in. z zabiegów abdominoplastyki, korekcji uszu, nosa i powiek oraz licznych operacji plastycznych piersi (powiększanie, pomniejszanie, leczenie ginekomastii). Zabiegi w placówce przeprowadzają prof. dr hab. n. med. Jerzy Strużyna, lek. med. Małgorzata Keller-Skomska i lek. med. Marek Ciesiński.

Powiększanie i pomniejszanie piersi, plastykę powiek, nosa i uszu czy chirurgiczne modelowanie sylwetki przy pomocy liposukcji można także przeprowadzić u dr n. med. Marka Muraszko-Kuźmy i dr n. med. Anny Chrapusty, którzy pacjentów przyjmują w klinice AKmed. Obaj lekarze mają za sobą tysiące przeprowadzonych operacji, a doświadczenie zawodowe zdobywali w trakcie licznych zagranicznych szkoleń (m.in. Barcelona, Londyn, Kopenhaga i Sztokholm).

Na zabiegi chirurgii plastycznej warto udać się też do lek. med. Artura Zawisza, który swoim pacjentom oferuje m.in. powiększanie, pomniejszanie i lifting piersi, liposukcję różnych partii ciała, plastykę powłok brzusznych czy zabiegi korekcyjne nosa, powiek oraz uszu. Dr Zawisz jest chirurgiem plastycznym z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym, uczniem prof. Kazimierza Kobusa, pod kierownictwem którego uzyskał tytuł specjalisty chirurgii plastycznej z wyróżnieniem.

Kolejną krakowską kliniką chirurgii plastycznej jest Europejskim Centrum Zdrowia i Urody ArtClinique – nowoczesna placówka, wyposażona w wysokiej klasy sprzęt medyczny i kosmetologiczny (m.in. laser CO2, aparat do koagulacji). Placówka ma w swojej ofercie szeroki zakres zabiegów chirurgii plastycznej (chirurgiczna korekcja nosa i powiek, abdominoplastyka, operacje plastyczne piersi), przeprowadzanych przez lek. med. Roberta Małka.

Poprawę kształtu piersi, nosa, uszu czy ust oferuje także Szpital Św Rafała – doskonale wyposażona placówka, odznaczona licznymi wyróżnieniami i certyfikatami, takimi jak Certyfikat Akredytacyjny Ministra Finansów czy certyfikat „Perły Medycyny”. Placówka ma w swojej ofercie szeroki zakres zabiegów, a w skład kadry medycznej wchodzą doświadczeni chirurdzy plastyczni, w tym dr n. med. Tadeusz Witwicki.

Na operacje plastyczne zapraszamy do Krakowa

Gabinet zabiegowy w Dermedik Gabinet zabiegowy w Dermedik
Zabiegi chirurgii plastycznej cieszą się niesłabnącą popularnością zarówno wśród polskich, jak i zagranicznych pacjentów. O ile jednak w Niemczech, USA, Wielkiej Brytanii czy krajach skandynawskich operacje plastyczne wiążą się z bardzo wysokimi kosztami, w Polsce można je przeprowadzić znacznie taniej. Z tego powodu zagraniczni pacjenci coraz częściej decydują się na zabieg z zakresu chirurgii plastycznej w kraju nad Wisłą, między innymi właśnie w Krakowie, który przyciąga turystów medycznych bogatą ofertą doskonale wyposażonych klinik chirurgii plastycznej, bardzo dobrymi połączeniami lotniczymi oraz zachwycającymi zabytkami.

Usługa chirurgia plastyczna w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu chirurgia plastyczna w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska