Chirurgia plastyczna Łódź

operacje z zakresu chirurgii plastycznej

Łódź, ul. Radwańska 26

Klinika Pawlikowski

4,7 / 5  (738 opinii)  rozwiń
 • Powiększanie penisa kwasem hialuronowym 3 500 zł
 • Powiększanie penisa własnym tłuszczem od 3 500 zł
 • Powiększanie żołędzi penisa kwasem hialuronowym 2 500 zł
 • Plastyka blizny od 3 900 zł
 • Konsultacja urologiczna (przedzabiegowa)  170 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa)  170 zł
Pacjenci z Łodzi wybierają także placówki z Warszawy (119 km od centrum Łodzi)
Warszawa, ul. Bartycka 24B lok. U1

OT.CO Clinic

5,0 / 5  (72 opinii)  rozwiń
 • Plastyka chirurgiczna powiek górnych od 6 000 zł
 • Powiększanie penisa własnym tłuszczem 6 000 zł
 • Modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem 6 000 zł
 • Wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem od 3 500 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa) zadzwoń
Łódź, ul. Rydzowa 22

Dream-Med

4,3 / 5  (34 opinii)  rozwiń
 • Korekcja odstających uszu 2 500 zł
 • Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową od 7 000 zł
 • Liposukcja Body Jet - brzuch 4 000 zł
 • Liposukcja Body Jet - talia 4 000 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa)  100 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa) zadzwoń
Łódź, ul. Tymienieckiego 19A

Senses Clinic

4,8 / 5  (28 opinii)  rozwiń
 • Operacje plastyczne uszu od 700 zł
 • Plastyka chirurgiczna powiek górnych 3 000 zł
 • Plastyka chirurgiczna powiek dolnych 3 500 zł
 • Korekcja odstających uszu 3 000 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa)  200 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  200 zł

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Chirurgia plastyczna Łódź - informacje

Gabinet zabiegowy w Kliniczne Centrum Medyczne Beauty & Medical Spa Gabinet zabiegowy w Kliniczne Centrum Medyczne Beauty & Medical Spa

Chirurgia plastyczna pozwala na poprawienie wyglądu ciała. Obecnie chirurdzy plastyczni dążą do jak najmniejszej inwazyjności przeprowadzanych przez siebie zabiegów chirurgicznych. Przygotowanie do zabiegu zależy od rodzaju operacji i operowanej okolicy ciała, a także od rodzaju znieczulenia (niektóre drobne interwencje mogą być wykonywane w znieczuleniu miejscowym w trybie jednodniowym). Po zabiegu chirurgii plastycznej należy przestrzegać zaleceń lekarza. Po rekonwalescencji można wrócić do codziennych czynności sprzed operacji.

Chirurgia plastyczna w łódzkich klinikach

Prywatny gabinet chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej EDD-MED w Łodzi oferuje konsultacje przed chirurgiczną korekcją nosa, m.in. operacje przegrody nosowej, plastyka czubka nosa i chirurgiczne usunięcie garbu nosa. Pracuje tu chirurg plastyczny dr n. med. Edward Lewandowicz, który obronił doktorat na temat operacji plastycznych wad wrodzonych u dzieci. Lekarz konsultuje pacjentów również w Radomiu w gabinecie konsultacyjnym Polmed.

Klinika Uroda i Zdrowie w Łodzi zajmuje się plastyką obwisłego brzucha. Chirurg plastyczny prof. dr hab.med. Andrzej Zieliński przeprowadza tu takie zabiegi jak abdominoplastyka czyli korekcja powłok brzusznych, a także liposukcja brzucha (odsysanie tkanki tłuszczowej z brzucha i bioder). Lekarz jest związany z Europejskim Towarzystwem Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej EPRAS. Chirurdzy z kliniki Uroda i Zdrowie  specjalizują się w chirurgicznym modelowaniu ciała.

Chirurgia plastyczna zyskała popularność w Klinice Chirurgii Plastycznej Este l’arte, gdzie pracuje chirurg plastyk dr n. med. Ryszard Bratoś, który odbywał staż chirurgiczny w holenderskim szpitalu w Venlo. Jego współpracownikiem jest chirurg plastyczny dr hab. med. Jan Rykała - uczestnik szkolenia z zakresu chirurgii rekonstrukcyjnej. Lekarze zajmują się operacjami plastycznymi twarzy, np. chirurgiczne podniesienie twarzy (tzw. face-lifting), operacyjne podniesienie czoła i łuków brwiowych.

Chirurdzy z Centrum Medycyny NOWA EUROPA wykonują takie zabiegi jak korekta uszu, np. plastyka odstających uszu. W klinice można też poddać się operacyjnej poprawie wyglądu powiek. Chirurdzy podnoszę powieki górne poprzez wycięcie nadmiaru zwiotczałej skóry - ma to wpływ na zdrowie ogólne, ponieważ likwiduje problem opadających powiek i zwężonego pola widzenia. Lekarze zajmujący się chirurgią plastyczną dokonują również korekty powiek dolnych, tzw. operacyjny zabieg usunięcia worków pod oczami.

W chirurgii plastycznej specjalizuje się także chirurg dr Marzena Majcherczyk, która wykonuje w Klinice Medycyny Estetycznej Dream-med plastykę wrastającego paznokcia. Lekarz wykonuje również zabiegi miejscowego usunięcia tkanki tłuszczowej. Pacjenci mogą wybrać odsysanie tłuszczu podczas zabiegu Body Jet metodą WAL lub lipolizę iniekcyjną preparatem Aqualyx. Lekarz przeprowadza tu zabiegi medycyny estetycznej, którymi można poprawić efekt końcowy po operacjach plastycznych, np. usuwanie zmarszczek toksyną botulinową. Dr Majcherczyk powiększa piersi własną tkanką tłuszczową z komórkami macierzystymi.

Prywatna klinika w Łodzi dr Lik Clinic oferuje takie zabiegi jak plastyka okolic intymnych czy plastyka ust. Pracuje tu chirurg plastyczny prof. nadzw. dr hab. n. med. Bogusław Antoszewski, który jest także kierownikiem Oddziału Klinicznego Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. N. Barlickiego. Lekarz zajmuje się m.in. chirurgią plastyczną piersi, np. zabieg mastopeksji, korekcja wciągniętych brodawek i rekonstrukcja otoczki piersiowej.

Operacje plastyczne w Łodzi i w Wielkiej Brytanii

Gabinet zabiegowy w Medical Margaret Spa Gabinet zabiegowy w Medical Margaret Spa

Na operacje plastyczne decydują się najczęściej kobiety, choć w w grupie pacjentów klinik chirurgii plastycznej, choć rzadziej,  pojawiają się też panowie. Ceny konsultacji i zabiegów chirurgii plastycznej są wysokie w całej Europie z wyjątkiem Polski, dzięki czemu jest ona krajem atrakcyjnym dla turystów medycznych z sąsiednich i tych bardziej odległych państw. Pacjenci z Wielkiej Brytanii w klinice Queen Ann Street Medical Center za powiększenie biustu implantami muszą zapłacić 18 795-20 883 zł, za blepharoplastykę 12 530 -18 795 zł, natomiast zabieg ginekomastii zaczyna się od 14 000 zł w górę. Osoby, które chciałyby zaoszczędzić pieniądze, mogą skorzystać z oferty chirurgii plastycznej w Łodzi. Dodatkowo można zwiedzić miasto, np. Centralne Muzeum Włókiennictwa, pałac Izraela Poznańskiego czy przędzalnia na Księżym Młynie.

 

Usługa chirurgia plastyczna w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu chirurgia plastyczna w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski oraz Bełchatów.