Chirurgia plastyczna Lublin

Synonimy: operacje z zakresu chirurgii plastycznej

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Chirurgia plastyczna Lublin - informacje

Sala operacyjna w Żagiel Med Szpital Sala operacyjna w Żagiel Med Szpital

Dla osób, które chciałyby poprawić wygląd twarzy lub ciała, bardzo często ostatnią deską ratunku jest chirurgia plastyczna. Zabiegi chirurgii plastycznej mogą być inwazyjne i wiązać się z długą rekonwalescencją. Część operacji plastycznych jest jednak wykonywana w ramach chirurgii jednego dnia, a powrót do codziennych czynności następuje już po kilku dniach od zabiegu. Przed operacją plastyczną powinno się wykonać podstawowe badań diagnostyczne, poświadczające o dobrym stanie zdrowia. Po zabiegu należy stosować się do zaleceń chirurga.

Chirurgia plastyczna w lubelskich klinikach

Pacjentki rozważające poddanie się zabiegowi odtworzenia piersi po mastektomii metodą TRAM (przeniesienie tkanek z brzucha), mogą umówić się na konsultację do chirurga plastycznego dr Macieja Kuczyńskiego. Lekarz był uczestnikiem konferencji naukowo-szkoleniowej z zakresu chirurgii plastycznej piersi i twarzy. Dr Kuczyński pracuje w Ośrodku Chirurgii Plastycznej, który funkcjonuje między innymi w Lublinie. Placówka znajduje się w czołówce rankingu szpitali tygodnika Wprost, jeśli chodzi o jakość usług chirurgicznych. Dr Kuczyński zajmuje się też korekcją opadających piersi, tzw. lift piersi oraz zabiegami ginekomastii u mężczyzn.

Chirurgia plastyczna zyskała popularność także w lubelskim Centrum Medycznym MEDICOS, w którym operacje plastyczne wykonuje chirurg dr Ryszard Nawrocki - uczestnik szkolenia pt. "Powiększanie piersi - techniki pomiarowe. Metoda BioDIMENSIONAL". Lekarz wykonuje takie zabiegi jak obustronna plastyka odstających uszu (jeśli jest potrzeba to modelowanie chrząstki ucha) i plastyka blizn. Pacjenci MEDICOS mogą też umówić się na korekcję powiek dolnych i górnych (usunięcie przepuklin tłuszczowych).

Gabinet Ars Medica posiada w ofercie estetyczne usuwanie kaszaków i tłuszczaków. Lekarze stawiają tu nie tylko na chirurgię medyczną, ale również na laseroterapię. Przy pomocy lasera usuwane są tatuaże oraz blizny. Pracuje tu chirurg dr n. med. Paweł Bury, który wykonuje chirurgiczną korekcję uszu, np. odtworzenie grobelki ucha. Lekarz uczestniczył w szkoleniu pt. "Toksyna botulinowa w korekcie zmarszczek skóry twarzy. Techniki zaawansowane".

Chirurg i lekarz medycyny estetycznej dr n. med. Katarzyna Łętowska-Andrzejewicz, która była uczestnikiem XI Międzynarodowego Kongresu Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, wykonuje bezoperacyjne powiększanie biustu preparatem Macrolane. Lekarz pracuje w gabinecie Estetica, gdzie przeprowadza alternatywne do chirurgii plastycznej zabiegi, np. wolumetryczny lifting twarzy bez skalpela, likwidacja worków pod oczami wstrzyknięciami wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego.

Prywatna Specjalistyczna Poliklinika w Lublinie świadczy usługi z zakresu chirurgii estetycznej. Pracuje tu chirurg Ryszard Siwek, który usuwa znamiona i wyrośla skórne. W Poliklinice można też poddać się plastyce wrastającego paznokcia i usunąć żółtaki z powiek. Dr Siwek zajmuje się równocześnie chirurgią dziecięcą, m.in. otoplastyka u dzieci i dorosłych. 

Pacjenci, którzy chcieliby poprawić wygląd mało inwazyjnymi metodami mogą odwiedzić Instytut Medycyny Estetycznej NEW ESTETIC w Lublinie, w którym pracuje lekarz estetyk dr Wiktor Wezgraj, uczestnik "kursu medycyny estetycznej dla zaawansowanych". Lekarz przeprowadza zabiegi ujędrnienia twarzy lub ciała wchłanialnymi nićmi First Lift oraz nićmi PDO First Lift.

Ceny operacji plastycznych w Lublinie i w Wielkiej Brytanii

Gabinet zabiegowy w Żagiel Med Szpital Gabinet zabiegowy w Żagiel Med Szpital

W angielskiej klinice Baddow Hospital w Essex operacja podniesienia biustu kosztuje od 23 000 zł, chirurgiczny lifting twarzy od 32 000 zł, natomiast operacyjna korekta warg sromowych od 15 000 zł. Mieszkańcy Wielkiej Brytanii muszą szykować się na wysokie koszty operacji plastycznych w ich rodzimych klinikach. Dlatego w ostatnim czasie popularna stała się turystyka medyczna. Pacjenci zagraniczni, m.in. z Wielkiej Brytanii, przyjeżdżają do Polski, aby poddać się tańszym zabiegom chirurgii plastycznej.

Fachowość chirurgów plastycznych z Polski jest ceniona w całej Europie. Operacje plastyczne w lubelskich klinikach są opłacalne dla turystów medycznych. Dodatkowo Lublin posiada dobrą lokalizację i można tu również wypocząć oraz pozwiedzać zabytki. Na szczególną uwagę zasługuje Zamek Lubelski z Kaplicą Zamkową. Turyści często odwiedzają urokliwe Stare Miasto w Lublinie, na którego obszarze można podziwiać dawne fortyfikacje miejskie, Teatr Zimowy, a także Trybunał Koronny (stary ratusz). Osoby, które chciałyby przez chwilę poczuć klimat zamierzchłych czasów, mogą wybrać się do skansenu muzeum Wsi Lubelskiej.

 

 

 

 

 

 

Usługa chirurgia plastyczna w Lublinie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu chirurgia plastyczna w pobliżu Lublina, w miejscowościach: Nałęczów oraz Puławy.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska