Chirurgia plastyczna Piaseczno

Synonimy: operacje z zakresu chirurgii plastycznej

Filtruj wyniki
Filtruj wyniki:

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Warszawaul. Branickiego 10 lok. 118

Revival Clinic

ocena 4.5 / 5 (6 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
  • Plastyka laserowa powiek górnych 800 zł
  • Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową od 12 000 zł
  • Rekonstrukcja rozerwanego płatka ucha od 600 zł
  • Liposukcja Body Jet - brzuch od 5 000 zł
  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa)  150 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa) zadzwoń
Wczytaj więcej wyników

Usługa chirurgia plastyczna w Piasecznie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu chirurgia plastyczna w pobliżu Piaseczna, w miejscowościach: Otwock, Zielonka, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska