Chirurgia plastyczna Poznań

Synonimy: operacje z zakresu chirurgii plastycznej

Filtruj wyniki
Filtruj:
Pacjenci z Poznania wybierają także placówki z Warszawy (278 km od centrum Poznania)
Warszawaul. Trakt Lubelski 275

Indywidualna Praktyka Lekarska Katarzyna Osipowicz i Piotr Turkowski

Gabinet doktora Piotra Turkowskiego to miejsce, w którym pacjent czuje się bezpiecznie i komfortowo, gdyż powierza swoje zdrowie, wygl… więcej

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Chirurgia plastyczna Poznań - informacje

Gabinet zabiegowy w Mandala Clinic Gabinet zabiegowy w Mandala Clinic
Doświadczony chirurg plastyczny potrafi skutecznie zniwelować wszystkie mankamenty naszej urody i nadać ciału harmonijne proporcje. Odsysanie zbędnego tłuszczu, korekta kształtu i rozmiaru piersi, likwidacja problemu odstających uszu czy podniesienie opadających powiek to tylko niektóre z długiej listy zabiegów chirurgii plastycznej, które pomogą nam osiągnąć harmonijne kształty. Zdecydowana większość zabiegów chirurgii plastycznej przeprowadzana jest w znieczuleniu ogólnym, a pozabiegowa rekonwalescencja trwa zazwyczaj kilka tygodni.

Najlepsze poznańskie kliniki chirurgii estetycznej

Wśród poznańskich placówek chirurgii plastycznej warto wymienić Klinikę Ziębicka, która swoim pacjentom oferuje szeroki zakres zabiegów, a tym korekcję nosa, uszu i powiek, liposukcję, abdominoplastykę i chirurgiczne leczenie ginekomastii. W skład placówki wchodzą dwie nowocześnie wyposażone sale operacyjne, sala pooperacyjna, gabinety konsultacyjne i zabiegowe oraz komfortowe pokoje wypoczynkowe dla pacjentów. Zabiegi przeprowadza grupa chirurgów plastycznych z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, m.in. lek. med. Piotr Skupin oraz dr n. med. Małgorzata Kuźlan – specjaliści chirurgii ogólnej i plastycznej oraz członkowie Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Dr Kuźlan jest także członkiem innych prestiżowych stowarzyszeń naukoywych, m.in. Międzynarodowego Towarzystwa Estetycznej Chirurgii Plastycznej (ISAPS) i European Burn Association.

Kolejną godną polecenia placówką jest Klinika Gromadziński Zespół Medyczny, która swoim pacjentom świadczy szeroki zakres zabiegów, pozwalających poprawić zdrowie, urodę i komfort życia. Zabiegi przeprowadzane są na najwyższym poziomie, a troskę o bezpieczeństwo i komfort pacjentów potwierdza certyfikat ISO 9001:2008. W ofercie procedur chirurgii plastycznej znajdują się m.in. korekcja kształtu nosa, uszu i powiek, a także liposukcja, operacje plastyczne piersi i odmładzanie twarzy techniką Silhouette-lift. Zabiegi przeprowadzane są prze lek. med. Artura Gromadzińskiego – specjalistę chirurgii ogólnej, plastycznej i onkologicznej. To jeden z nielicznych lekarzy nie tylko w Polsce, ale i w Europie, posiadających jednocześnie specjalizację II stopnia z chirurgii plastycznej oraz specjalizację II stopnia z chirurgii onkologicznej.

Zabiegi chirurgii plastycznej w Poznaniu

W Poznaniu warto udać się także do Kliniki Chirurgii Plastycznej, Medycyny Estetycznej i Flebologii Solumed, gdzie zabiegi chirurgii plastycznej (m.in. laserowa plastyka powiek górnych i dolnych, korekcja nosa i uszu, plastyka warg sromowych i abdominoplastyka) przeprowadza grupa doświadczonych specjalistów w tej dziedzinie, w tym lek. med. Andrzej Bielecki i dr n. med. Tomasz Dydymski.

Zabiegi chirurgii plastycznej przeprowadza również lek. med. Wiesława Ratajczak (Chirurgia Plastyczna i Estetyczna Klinika MedKorekta). Dr Ratajczak jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (ESPRAS), a jej klinika posiada Certyfikat ISO 9001:2009.

Kolejny poznańskim specjalistą chirurgii plastycznej jest dr n. med. Wojciech Chiciak (Centrum Medyczne NeoMedica) – pierwszy uczeń prof. Kazimierza Kobusa, który swoje umiejętności rozwijał w trakcie licznych szkoleń i staży w uznanych ośrodkach medycznych w kraju i za granicą, m.in. w Chinach, Danii, Szwecji i Kanadzie.

Powiększanie piersi, abdominoplastykę czy korektę kształtu nosa przeprowadza także lek. med. Mikołaj Kubasik (Dr Kubasik Chirurgia Plastyczna). Dr Kubasik jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, specjalistą chirurgii ogólnej oraz plastycznej (specjalizacja z chirurgii plastycznej pod kierunkiem prof. Kazimierza Kobusa w Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju).

Pacjenci chętnie odwiedzają również Mandala Beauty Clinic – nowoczesną klinikę, wyposażoną w wysokiej jakości sprzęt (m.in. laser Bioshape czy urządzenie do liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo Hi Def) i oferującą zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, chirurgii naczyniowej i ginekologii estetycznej. Specjalistami chirurgii plastycznej w klinice są m.in. lek. med. Samir Ibrahim i dr n. med. Mariusz Szabela.

Do Poznania na operacje plastyczną

Gabinet zabiegowy w Biogenica Klinika Piękna Gabinet zabiegowy w Biogenica Klinika Piękna
Piękne ciało i proporcjonalna twarz są marzeniem nie tylko Polaków, ale także Niemców, Brytyjczyków, Włochów i Amerykanów, którzy jednak w swoich krajach muszą się liczyć z bardzo wysokimi kosztami zabiegów chirurgii plastycznej. Dlatego coraz więcej z nich decyduje się na wyjazd do zagranicznej kliniki, w tym właśnie do Polski. Poznańskie placówki chirurgii plastycznej cieszą się dużym powodzeniem przede wszystkim z uwagi na bardzo konkurencyjne ceny (np. powiększanie piersi w poznaniu można przeprowadzić już za 12 500zł, podczas gdy w klinikach brytyjskich średni koszt zabiegu to 4500£, czyli ponad 22 000zł), a także kwalifikacje personelu i bardzo dobre wyposażenie. Istotnym czynnikiem jest także turystyczna atrakcyjność samego miasta.

Usługa chirurgia plastyczna w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu chirurgia plastyczna w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska