Chirurgia plastyczna Rzeszów

operacje z zakresu chirurgii plastycznej

Filtruj wyniki:

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Chirurgia plastyczna Rzeszów - informacje

Sala operacyjna w Szpital Specjalistyczny  Im. Świętej Rodziny Sala operacyjna w Szpital Specjalistyczny Im. Świętej Rodziny

Z roku na rok rośnie ilość zabiegów chirurgii plastycznej. W porównaniu do roku 1997 liczba zabiegów kosmetycznych wzrosła o 250%, operacji estetycznych o 80%, a liczba zabiegów niechirurgicznych o 461%. W czołówce, najczęściej wykonywanym zabiegiem wśród kobiet stale jest augmentacja piersi, wśród mężczyzn natomiast liposukcja i korekcja nosa.

Chirurgiczne poprawianie piękna 

Choć w ciągu godziny można pozbyć się nadmiaru tłuszczu z brzucha, ud, bioder czy z pośladków – jak zaznaczają specjaliści z Gabinetu Chirurgii Kosmetycznej Max – Med, gdzie odsysanie tłuszczu cieszy się największą popularnością – zabiegu nie można traktować jako sposobu na otyłość. Szefem Gabinetu, który zlokalizowany jest przy ul. Kujawskiej 3 jest chirurg, lek. med. Marek Rząca. Placówka działalność rozpoczęła w 1996 r. i była pierwszym tego typu Gabinetem w Rzeszowie, od początku skoncentrowanym na nowoczesnej technologii zabiegów z dziedziny chirurgii kosmetycznej. Docelową ofertę dla mieszkańców Podkarpacia stanowią wyspecjalizowane procedury, wśród których oprócz liposukcji, największym zainteresowaniem cieszą się korekcje nosa oraz uszu i powiek. Gabinet realizuje również zabiegi z medycyny estetycznej. Dodatkową ofertę stanowią bezpłatne konsultacje chirurgiczne, dostępne w każdy poniedziałek, środę i piątek. 

W tłuszcz warto zainwestować. Tak twierdzi twórca i szef Ośrodka Chirurgii Plastycznej w Rzeszowie, specjalista chirurgii plastycznej, lek. med. Maciej Kuczyński, który przeszczepianie tkanki tłuszczowej uznaje za najbardziej obiecujący kierunek badań w chirurgii estetycznej. Dzięki niemu fałdy na brzuchu i grube uda można zamienić na jędrne piersi, a „oponkę” nad paskiem, w krągłe pośladki. Oprócz zabiegów modelowania sylwetki, świadczy pełną ofertę zabiegów plastycznych w zakresie chirurgii rekonstrukcyjnej, kosmetycznej oraz chirurgii piersi. Zakres usług obejmuje również operacje intymne. Prezes Polskiego Oddziału International Society of Aesthetic Plastic Surgery, lek. med. Kuczyński praktykę rozpoczął w 2004 r. powołując Ośrodek w Nałęczowie, obecnie działający w Lublinie, gdzie mieści się Oddział Szpitalny. Rzeszowska filia Ośrodka zlokalizowana jest na ul. Moniuszki 8.   

Kompleksowe zabiegi na twarz, od blefaroplastyki i liftingu aż po chirurgiczne leczenie progenii i implanty zębowe świadczy Klinika Face Institute. Tu również zoperujemy duży nos z przerostem czubka i garbem kostno – chrzęstnym, bądź skrzywienie przegrody nosowej każdego typu. Oprócz korekt i zabiegów z chirurgii estetycznej, wykonywane są także małoinwazyjne metody kuracji kosmetycznych oraz zabiegi stomatologiczne. Klinikę prowadzi chirurg stomatolog, chirurg twarzowo-szczękowy, lek. dent. Mateusza Dymka, który specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii ortognatycznej, implantologii, chirurgii plastycznej oraz w zabiegach estetycznych z zastosowaniem wypełniaczy.

Likwidacja blephalochalasionu powieki górnej (nadmiar powieki górnej) oraz likwidacja blepharochalazy powieki dolnej (workowego nadmiaru skóry powieki dolnej) to oferta Visum Clinic, gdzie w zakresie drobnych zabiegów okulistycznych w trybie chirurgii jednego dnia, kompleksowo są wykonywane zabiegi plastyczne powiek. Oferta dotyczy również usuwanie zmian powiekowych typu: podwinięcia powieki, które najczęściej dotyczy powieki dolnej oraz odwinięcia powieki, co związane jest z procesem starzenia się, a także wiotczenia tkanek otaczających oko. Klinika świadczy pełen zakres usług związanych z leczeniem okulistycznym, w tym również chirurgię zaćmy oraz laserową korekcję wzroku. Placówka jest laureatem XIII edycji konkursu Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej 2014 w kategorii „Opieka medyczna”.

Ile zapłacimy za konsultację w zakresie chirurgii plastycznej w Rzeszowie i w Kanadzie?

Kadra w Gabinet MoJa estetyka Kadra w Gabinet MoJa estetyka

Zabiegi w Kanadzie są zdecydowanie droższe. U dr Iana Sunderlanda w zakresie jego praktyki z chirurgii kosmetycznej i rekonstrukcyjnej w Saskatoon za rynoplastykę zapłacimy 6016–10314 $ (19853–34036 zł), co jest uzależnione indywidualnie. Nieco niższą cenę oferuje chirurg plastyk, dr Stefan Schlagintweit z Abbotsford w prowincji Kolumbia Brytyjska, gdzie koszt operacji nosa wynosi 4727–5157 $ (15599–17018 zł).

 

Źródło: Operacje Plastyczne.pl

Usługa chirurgia plastyczna w Rzeszowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu chirurgia plastyczna w pobliżu Rzeszowa, w miejscowościach: Dębica, Krosno oraz Mielec.

Autor: