Chirurgia plastyczna Tomaszów Mazowiecki

Synonimy: operacje z zakresu chirurgii plastycznej

Filtruj wyniki
Filtruj wyniki:

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Łódźul. Tymienieckiego 19A

Senses Clinic

  • Plastyka chirurgiczna powiek górnych 3 000 zł
  • Plastyka chirurgiczna powiek dolnych 3 500 zł
  • Korekcja odstających uszu 3 000 zł
  • Rekonstrukcja rozerwanego płatka ucha od 700 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  200 zł
  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa)  200 zł

Usługa chirurgia plastyczna w Tomaszowie Mazowieckim jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu chirurgia plastyczna w pobliżu Tomaszowa Mazowieckiego, w miejscowościach: Piotrków Trybunalski, Pabianice, Skierniewice oraz Bełchatów.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska