Chirurgia plastyczna Tychy

Synonimy: operacje z zakresu chirurgii plastycznej

Filtruj wyniki
Filtruj wyniki:

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Katowiceul. Mickiewicza 14 lok. 2

Skin Laser Lubelscy - Katowice

ocena 4.7 / 5 (11 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
  • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - brzuch 7 000 zł
  • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - talia 4 000 zł
  • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - uda zewnętrzne i wewn... 7 500 zł
  • Modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem 6 000 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa) zadzwoń

Usługa chirurgia plastyczna w Tychach jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu chirurgia plastyczna w pobliżu Tychów, w miejscowościach: Ruda Śląska, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Bytom, Zabrze oraz Jastrzębie-Zdrój.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska