Chirurgia plastyczna Warszawa

operacje z zakresu chirurgii plastycznej

Filtruj wyniki:
Warszawaul. Trakt Lubelski 275

OT.CO Clinic

5,0 / 5  (72 opinii)  rozwiń
 • Plastyka chirurgiczna powiek górnych od 6 000 zł
 • Powiększanie penisa własnym tłuszczem 6 000 zł
 • Modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem 6 000 zł
 • Wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem od 3 500 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa) zadzwoń
Warszawaul. Puławska 488

Medifem

4,6 / 5  (288 opinii)  rozwiń
 • Zmniejszenie piersi od 22 000 zł
 • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi od 13 000 zł
 • Powiększanie piersi implantami okrągłymi od 13 000 zł
 • Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową od 8 000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  200 zł
Warszawaul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 7 lok. 184

Nasmed

4,6 / 5  (1243 opinii)  rozwiń
 • Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową od 7 000 zł
 • Liposukcja brzucha 6 000 zł
 • Liposukcja pośladków 4 000 zł
 • Modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem od 6 000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa) zadzwoń
Warszawaul. Branickiego 10 lok. 118

Revival Clinic

ocena 4,5 / 5 (6 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
 • Plastyka laserowa powiek górnych 800 zł
 • Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową od 12 000 zł
 • Rekonstrukcja rozerwanego płatka ucha od 600 zł
 • Liposukcja Body Jet - brzuch od 5 000 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa)  150 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa) zadzwoń
Wczytaj więcej wyników

Chirurgia plastyczna Warszawa - informacje

Sala operacyjna w Carolina Medical Center Sala operacyjna w Carolina Medical Center

Współczesna chirurgia plastyczna ma wiele do zaoferowania osobom chcącym skorygować niedoskonałości wyglądu. Pacjenci klinik mogą poddać się zabiegom modelowania sylwetki, z łatwością znajdą także specjalistę, który poprawi kształt ich nosa lub uszu. Kobiety mają do wyboru pełną paletę operacji korygujących piersi – od powiększenia, przez podniesienie aż do mammoplastyki, czyli chirurgicznej redukcji przerośniętych gruczołów. Z kolei mężczyźni coraz chętniej wybierają zabiegi polegające na wymodelowaniu klatki piersiowej lub transplantacji włosów. W zależności od operacji i obszaru zabiegowego różny jest czas jej trwania i długość rekonwalescencji. Zazwyczaj operacje plastyczne przeprowadzane są w znieczuleniu ogólnym, co wymaga pozostania pacjenta na dobę w klinice.

Uznani chirurdzy plastyczni

Poprawianie wyglądu cieszy się coraz większym zainteresowaniem pacjentów, a kliniki chirurgii plastycznej można dziś znaleźć nie tylko w dużych miastach. Osoby zdecydowane na chirurgiczną korektę niedoskonałości mają duży wybór prestiżowych ośrodków, w których zabiegi wykonują chirurdzy z wieloletnim doświadczeniem. Wyjątkowo wielu takich specjalistów pracuje w Warszawie. Wśród nich należy wymienić wybitnego chirurga plastycznego, dr Andrzeja Sankowskiego (Klinika Chirurgii Plastycznej dr A. Sankowskiego), Członka-założyciela Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, a także jednego z założycieli i  członka zarządu Fundacji Rozwoju Chirurgii Naczyniowej. To prekursor wielu metod zabiegowych, w tym m.in. zabiegów z wykorzystaniem lasera CO2 i preparatu  Aquamid. Dr Sankowski zgromadził w swojej klinice zespół złożony z równie doświadczonych lekarzy – współpracuje z nim m.in. dr n. med. Wojciech Witkowski oraz dr n. med. Janusz Greese-Łyko. Obaj lekarze to specjaliści chirurgii plastycznej i członkowie PTChPRiE.

Kolejnym miejscem, w którym pracuje światowej sławy chirurg, jest Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Szczyt. Kierujący ośrodkiem dr Marek Szczyt doskonalił się w Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju – najstarszej klinice chirurgii plastycznej w Polsce i jednej z najlepszych na świecie. Prócz tego uczestniczył w licznych szkoleniach w kraju i za granicą, brał także udział w wielu szkoleniach, w tym w Niemczech, Włoszech, Austrii i USA. W jego ośrodku pracuje sztab wykwalifikowanych lekarzy, wśród których można wymienić dr Macieja Kulickiego, członka PTChPRiE. On z kolei zdobywał wiedzę m.in. w Hiszpanii, Szwecji i Francji, odbył również indywidualne praktyki z zakresu chirurgii plastycznej w Klinice Uniwersytetu Południowej Karoliny w Charleston.

Następna stołeczna placówka oferująca szereg operacji plastycznych to Centrum Chirurgii Plastycznej dr Grzesiak. Prowadzi ją lek. med. Monika Jachna-Grzesiak, chirurg plastyczny z 20-letnim doświadczeniem zawodowym oraz członek PTChPRiE. Jest pierwszym polskim lekarzem, jaki otrzymał członkowstwo Amerykańskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Estetycznej (ASAPS). Kolejnym atutem przyciągającym pacjentów do jej kliniki jest nowoczesne oprogramowanie Mirror Software, stosowane w celu symulacji efektów planowanego zabiegu. Ośrodek doktor Grzesiak jest obecnie jedyną polską kliniką oferującą takie rozwiązanie.

Renomowane warszawskie kliniki chirurgii plastycznej

Zabiegi z dziedziny chirurgii plastycznej w stolicy przeprowadza także lek. med. Zbigniew Plewa z kliniki Dr Urszula Brumer Medycyna Urody. Właścicielką ośrodka jest lek. med. Urszula Brumer, autorka terapii z wykorzystaniem własnych komórek macierzystych pacjenta, a także jedna z pierwszych lekarzy w Polsce, którzy zaczęli stosować system Star Lux 500 firmy Palomar. Doktor Plewa zajmuje się m.in. operacjami powiększenia piersi i ust oraz modelowaniem sylwetki przy pomocy lipolizy. Wykonuje też zabiegi kierowane do mężczyzn – powiększa penisa poprzez iniekcje kwasu hialuronowego. Specjalista współpracuje również z krakowskim ośrodkiem Dermedik.

Polecaną warszawską placówką jest także Centrum Medyczne MML dysponujące centrum diagnostycznym oraz nowocześnie wyposażonymi gabinetami zabiegowymi. Do licznego zespołu medycznego ośrodka należy m.in. dr n. med. Wojciech Jasek, który specjalizował się w zakresie chirurgii plastycznej w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń Centralnego Szpitala Klinicznego WAM w Warszawie. Jest autorem i współautorem wielu publikacji z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i oparzeniowej. Wraz z nim w placówce pracuje dr n. med. Norbert Paweł Górski, specjalista otolaryngolog oraz specjalista chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej twarzy. Doskonalił się w renomowanych zagranicznych ośrodkach, wśród których można wymienić Facial Plastics Surgery Associates w Teksasie czy Larrabee Center for Facial Plastic Surgery w Seattle. Pracował tam jako asystent, natomiast w Harvard Medical School obejmował stanowisko pracownika naukowego. W Centrum zajmuje się rynologią oraz chirurgią plastyczną i rekonstrukcyjną twarzy.

W Medical Esthetic pacjenci mogą skorzystać z bogatej oferty zabiegów poprawiających wygląd. W ramach usług na twarzy lekarze ośrodka wykonują lifting, plastykę brwi i czoła oraz plastykę powiek. Z kolei osoby pragnące pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej mogą poddać się liposukcji lub plastyce brzucha. W ofercie kliniki znajduje się wiele zabiegów odmładzających – w tym procedury z przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej i iniekcje toksyny botulinowej.

Jeszcze jedną warszawską kliniką, w której pacjenci mogą poddać się operacji plastycznej, jest Medicover. Zabiegi wykonuje w niej m.in. dr Janusz Obrocki, chirurg plastyk z 17-letnim stażem zawodowym. Przez wiele lat operował w Klinice Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej Wojskowej Akademii Medycznej, a dziś może się poszczycić bogatym doświadczeniem w liposukcji oraz chirurgii estetycznej piersi i twarzy. Dr Obrocki specjalizuje się w plastyce uszu – ma za sobą wykonanie ponad tysiąca zabiegów.

Poprawa urody w stolicy Polski

Gabinet zabiegowy w Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński Gabinet zabiegowy w Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński

Zarówno mieszkańcom, jak i przyjezdnym Warszawa oferuje wiele możliwości, począwszy od atrakcji turystycznych, a skończywszy na dużej liczbie renomowanych klinik chirurgii plastycznej. Turyści medyczni przyjeżdżają tu z różnych krajów (m.in. z Niemiec, Szwecji i Wielkiej Brytanii), by poddać się operacji u uznanego chirurga. Atutem są też koszty zabiegów – niższe niż za granicą. W Centrum Chirurgii Plastycznej dr Grzesiak cena powiększenia piersi to 10 tys. zł, podczas gdy na Wyspach Brytyjskich średni koszt wszczepienia implantów to £4,000-£5,000 (według danych z portalu nhs.uk). W przeliczeniu daje to ok. 19,7-24,5 tys. zł, a za taką kwotę w Warszawie cudzoziemiec nie tylko przejdzie operację, ale i spędzi udany urlop wypoczynkowy. Nie może zatem dziwić, że coraz więcej zagranicznych pacjentów wykorzystuje taką możliwość.

Usługa chirurgia plastyczna w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu chirurgia plastyczna w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Autor: