r

Chirurgia plastyczna Wrocław

operacje z zakresu chirurgii plastycznej

Wrocław, Plac Strzelecki 24

Medicus Self

4,7 / 5  (1316 opinii)  rozwiń
 • Rekonstrukcja rozerwanego płatka ucha 1 200 zł
 • Plastyka blizny od 1 200 zł
 • Ostrzykiwanie stóp kwasem hialuronowym 2 000 zł
 • Usuwanie małej blizny chirurgicznie od 1 200 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  200 zł
Wrocław, Al. Kasztanowa 4a

SkyMed

4,8 / 5  (415 opinii)  rozwiń
 • Korekcja odstających uszu od 6 000 zł
 • Chirurgiczne leczenie ginekomastii tłuszczowej od 7 000 zł
 • Usuwanie małej blizny chirurgicznie 500 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa) zadzwoń

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Dzierżoniów, ul. Sikorskiego 13

DreamLift

4,9 / 5  (56 opinii)  rozwiń
 • Liposukcja NIL 3 000 zł
 • Liposukcja infradźwiękowa NIL - brzuch 4 500 zł
 • Liposukcja infradźwiękowa NIL - talia 2 500 zł
 • Liposukcja infradźwiękowa NIL - pośladki 4 500 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa) zadzwoń

Chirurgia plastyczna Wrocław - informacje

Sala operacyjna w Prestige Clinic Sala operacyjna w Prestige Clinic
Współczesna chirurgia plastyczna pozwala nadać ciału i twarzy idealne proporcje, a także skorygować niedoskonałości urody, takie jak zbyt małe lub obwisłe piersi, krzywy nos czy odstające uszy. Dobry, doświadczony chirurg plastyczny poprawi to, co nam się w sobie nie podoba, podnosząc tym samym nasze poczucie własnej wartości. W zależności od zabiegu czas jego trwania może być różny (na ogół od pół do dwóch godzin), a zdecydowana większość z nich przeprowadzana jest w znieczuleniu ogólnym.

Najlepsze wrocławski kliniki chirurgii plastycznej

Na terenie Wrocławia funkcjonuje wiele klinik chirurgii plastycznej, które swoim pacjentom oferują zabiegi na najwyższym poziomie. Jedną z nich jest Klinika Optimus Gabinet Chirurgii Plastycznej, prowadzona przez doświadczonego chirurga plastycznego lek. med. Pawła Niemkiewicza. Dr Niemkiewicz ma w swojej ofercie zabiegi chirurgii plastycznej piersi (powiększanie przy pomocy implantów, pomniejszanie i podniesienie), zabiegi modelowania sylwetki (abdominoplastyka, odsysanie tłuszczu) oraz chirurgię korekcyjną twarzy, m.in. operacje nosa, uszu i powiek. Dr Niemkiewicz może poszczycić się ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym, zdobywanym zarówno w Polsce, jak i za granicą (m.in. w RPA i Kuwejcie, gdzie z dr Jabbarem El-Saifem prowadził Oddział Chirurgii Plastycznej w uniwersyteckim szpitalu Ibn-Sina).

Szeroki zakres zabiegów ma w swojej ofercie także EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią. Pacjenci placówki mogą skorzystać m.in. z zabiegów korekty twarzy (operacje plastyczne uszu, nosa i powiek, lifting twarzy), plastyki piersi (powiększanie, podnoszenie i redukcja) oraz modelowania sylwetki, a zabiegi przeprowadza grupa doświadczonych chirurgów plastycznych pod kierunkiem ordynatora oddziału, dr n. med. Wojciecha Wacławowicza. Placówka na pierwszym miejscu stawia komfort i bezpieczeństwo pacjenta, dlatego każdej osobie, pragnącej skorzystać z operacji chirurgii plastycznej, przydzielony zostaje indywidualny opiekun, który dba o sprawną organizację całego pobytu w placówce. Na życzenie pacjenta placówka organizuje tak że transport z lotniska bądź dworca PKS/ PKP i pomoc w organizacji czasu wolnego.

Chirurgia plastyczna we Wrocławiu

We Wrocławiu znajduje się również Centrum Chirurgii Plastycznej, Dermatologicznej i Laserowej dra Andrzeja Bieńka, powstałe w 1990 roku i prowadzone przez dr hab. n. med. Andrzeja Bieńka, absolwenta Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu i ordynatora Oddziału Chirurgii Plastycznej Kliniki Dermatologii wrocławskiej AM. Dr Bieniek przeprowadza m.in. zabiegi liposukcji i plastyki brzucha, chirurgiczne leczenie ginekomastii oraz korekcję nosa.

Operacje chirurgii plastycznej przeprowadza też lek. med. Marcin Wiatroszak (Klinika Wiatroszak ESTmedica). W placówce można poddać się m.in. zabiegom powiększania piersi implantami i preparatem Macrolane, liposukcji infradźwiękowej N.I.L czy odmładzaniu okolic intymnych, a w skład kadry medycznej wchodzą także lek. med. Maciej Krzeszewski i lek. med. Michał Rutkowski.

Warto udać się również do Prestige Clinic – placówki, która w swojej ofercie ma zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej twarzy (plastyka powiek i uszu, lifting twarzy), modelowania sylwetki, plastyki piersi (powiększanie i podnoszenie) oraz zabiegi przeszczepu włosów. Procedury chirurgii plastycznej w placówce przeprowadza lek. med. Piotr Rataj.

Różnorodne zabiegi chirurgii plastycznej ma w swojej ofercie też dr n. med. Irena Petruk (Gabinet Chirurgii Plastycznej w Prywatnej Poliklinice „Na Grobli”). Dr Petruk, która jest specjalistą w zakresie chirurgii dziecięcej oraz chirurgii plastycznej, przeprowadza m.in. zabiegi powiększania piersi i korekcji asymetrii piersi, korekcję małżowin usznych oraz zabiegi zmiany kształtu nosa.

Kolejnym wrocławskim specjalistą chirurgii plastycznej jest lek. med. Andrzej Michalak – specjalista II stopnia w zakresie chirurgii plastycznej oraz członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Dr Michalak, który pacjentów przyjmuje w Gabinecie Chirurgii Plastycznej Wrocław, ma w swojej ofercie m.in. zabiegi powiększania piersi implantami i operacyjnego leczenia ginekomastii, a także plastykę nosa, uszu i powiek.

We Wrocławiu się opłaca

Gabinet zabiegowy w Tesoro Gabinet zabiegowy w Tesoro
Wrocławskie kliniki chirurgii plastycznej cieszą się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród pacjentów z Polski, ale także spoza jej granic: na zabiegi powiększania piersi, liposukcji czy korekcji nosa do Wrocławia przyjeżdża coraz więcej Niemców, Brytyjczyków, Amerykanów czy Rosjan, dla których zabieg w Polsce to czysta oszczędność. W zależności od zabiegu różnica cen może być nawet dwukrotna, wrocławskie placówki przyciągają także profesjonalizmem lekarzy oraz nowoczesnym wyposażeniem. Wizyta we Wrocławiu to dla zagranicznych turystów też okazja do zapoznania się z urokami miasta i odpoczynku.

Usługa chirurgia plastyczna we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu chirurgia plastyczna w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.

Autor: