Chirurgia stomatologiczna Babice Nowe i okolice

Bezpośrednio Babice Nowe nie dysponujemy placówką wykonującą chirurgia stomatologiczna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 39 innych klinik z okolicy Babice Nowe. Chirurgia stomatologiczna można przeprowadzić m.in. w Krajmed Centrum Medyczne w Warszawie (11 km od Babice Nowe) w cenie 300 zł lub w Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna w Warszawie (11 km od Babice Nowe) gdzie cena za chirurgia stomatologiczna wynosi 150 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki
Filtruj:

DLA KLINIK: Oferujesz chirurgia stomatologiczna Babice Nowe? Dołącz do nas! »

Wczytaj więcej wyników

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.