Chirurgia stomatologiczna Jastrzębie-Zdrój i okolice

Bezpośrednio w Jastrzębiu-Zdroju nie dysponujemy placówką wykonującą chirurgia stomatologiczna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 20 innych klinik z okolicy Jastrzębia-Zdroju. Chirurgia stomatologiczna można przeprowadzić m.in. w Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne A.H.Frelich Żory (13 km od Jastrzębia-Zdroju) w cenie 80 zł lub w Stomatologia Rodzinna Frelich w Bielsku-Białej (35 km od Jastrzębia-Zdroju) gdzie cena za chirurgia stomatologiczna wynosi 50 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki
Filtruj:

DLA KLINIK: Oferujesz chirurgia stomatologiczna w Jastrzębiu-Zdroju? Dołącz do nas! »

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.