Chirurgia szczękowo - twarzowa Babice Nowe i okolice

Synonimy: chirurgia czaszkowo - szczękowo - twarzowa, operacje chirurgii szczękowo - twarzowej

Bezpośrednio Babice Nowe nie dysponujemy placówką wykonującą chirurgia szczękowo - twarzowa, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Babice Nowe. Chirurgia szczękowo - twarzowa można przeprowadzić m.in. w Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych w Warszawie (11 km od Babice Nowe) w cenie 500 zł lub w Krajmed Centrum Medyczne w Warszawie (11 km od Babice Nowe) gdzie cena za chirurgia szczękowo - twarzowa wynosi 1 800 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

DLA KLINIK: Oferujesz zabiegi ze specjalizacji chirurgia szczękowo - twarzowa Babice Nowe? Dołącz do nas! »

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.