Chirurgia szczękowo - twarzowa Świętochłowice i okolice

Synonimy: chirurgia czaszkowo - szczękowo - twarzowa, operacje chirurgii szczękowo - twarzowej

Bezpośrednio Świętochłowice nie dysponujemy placówką wykonującą chirurgia szczękowo - twarzowa, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Świętochłowice. Chirurgia szczękowo - twarzowa można przeprowadzić m.in. w OPTOMED Centrum Okulistyki dla Dzieci i Dorosłych w Chorzowie (3 km od Świętochłowice) w cenie 6 000 zł lub w Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT w Katowicach (8 km od Świętochłowice) gdzie cena za chirurgia szczękowo - twarzowa wynosi 2 700 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

DLA KLINIK: Oferujesz zabiegi ze specjalizacji chirurgia szczękowo - twarzowa Świętochłowice? Dołącz do nas! »

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.