Chirurgia szczękowo - twarzowa Tomaszów Mazowiecki i okolice

Synonimy: chirurgia czaszkowo - szczękowo - twarzowa, operacje chirurgii szczękowo - twarzowej

Bezpośrednio w Tomaszowie Mazowieckim nie dysponujemy placówką wykonującą chirurgia szczękowo - twarzowa, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Tomaszowa Mazowieckiego. Chirurgia szczękowo - twarzowa można przeprowadzić m.in. w Centrum Stomatologii Estetycznej Aquarius w Bełchatowie (49 km od Tomaszowa Mazowieckiego) lub w Arie Stomatologia w Łodzi (46 km od Tomaszowa Mazowieckiego) gdzie cena za chirurgia szczękowo - twarzowa wynosi 400 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Usługa chirurgia szczękowo - twarzowa w Tomaszowie Mazowieckim jest najczęściej wykonywana przez chirurga twarzowo-szczękowego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska