Chirurgiczne leczenie ginekomastii tłuszczowej Łódź

pseudoginekomastia, ginekomastia rzekoma, leczenie ginekomastii tłuszczowej więcej »

Chirurgiczne leczenie ginekomastii tłuszczowej Łódź - informacje

Sala operacyjna w Este l'arte Sala operacyjna w Este l'arte

Ginekomastia tłuszczowa, zwana także ginekomastią rzekomą lub lipomastią, to schorzenie, spowodowane nagromadzeniem tkanki tłuszczowej, która skutkuje powiększeniem piersi u mężczyzn. Najczęściej pojawia się u osób otyłych, u których nadmierne nagrodzenie tkanki tłuszczowej dotyczy nie tylko regionu piersi, ale całego ciała. Chirurgiczne leczenie ginekomastii tłuszczowej odbywa się w znieczuleniu ogólnym i trwa około półtorej godziny. Polega na operacyjnym usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej piersi. Operacje wykonuje lekarz specjalista chirurg plastyczny. Alternatywą dla operacyjnego leczenia lipomastii może być zabieg liposukcji.

Chirurgiczne leczenie ginekomastii tłuszczowej w Łodzi

Prywatny Gabinet Specjalistyczny EDD-MED w Łodzi jest placówką medyczną, w której świadczone są usługi związane z chirurgią plastyczną. Można wykonać tu m.in. operację usuwania ginekomastii tłuszczowej, a także operacje plastyczne w obrębie piersi kobiecych, w tym korektę asymetrii piersi, operacje zmniejszenia oraz podniesienia piersi czy powiększanie piersi wszczepami silikonowymi. Przed wykonaniem zabiegu operacyjnego przeprowadzana jest konsultacja specjalistyczna, w trakcie trwania której lekarz ustala szczegóły operacji oraz postępowania pooperacyjnego.

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie DERMED w Łodzi to ośrodki medyczne, w których wykonywane są zabiegi m.in. z zakresu chirurgii plastycznej. W przypadku występowania ginekomastii tłuszczowej przeprowadzić tu można zabieg chirurgicznego leczenia ginekomastii, a także zabieg lipolizy laserowej, polegający na usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej za pomocą lasera. Zarówno przed, jak i po wykonaniu zabiegu operacyjnego leczenia ginekomastii, w placówce DERMED przeprowadzane są konsultacje lekarskie.

Dr n. med. Edward Lewandowicz z Łodzi jest lekarzem specjalistą chirurgii plastycznej. Ukończył studia medyczne na Akademii Medycznej w Łodzi. Doświadczenia zdobywał pracując m.in. w Klinice Chirurgii Plastycznej, Estetycznej i Rekonstrukcyjnej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. W ramach praktyki zawodowej przeprowadza szereg zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej – w tym operacje ginekomastii tłuszczowej oraz gruczołowej.

Porównanie cen chirurgicznego leczenia ginekomastii tłuszczowej w Polsce i w Wielkiej Brytanii

Sala operacyjna w Este l'arte Sala operacyjna w Este l'arte
Chirurgiczne leczenie ginekomastii tłuszczowej w Łodzi kosztuje ok. 6 000 – 7 000 zł. Natomiast w Birmingham (Wielka Brytania) w placówce The Hospital Group koszt tego rodzaju zabiegu wynosi ok. 3 000 funtów (ok. 16 200 zł).

Chirurgiczne leczenie ginekomastii tłuszczowej - ceny w Łodzi na tle innych miast

 • Łódź od 6 000 zł do 9 700 zł
 • Warszawa od 4 000 zł do 14 000 zł
 • Wrocław od 2 500 zł do 10 000 zł
 • Kraków od 4 000 zł do 10 000 zł
 • Katowice od 4 920 zł do 8 500 zł
 • Częstochowa od 3 000 zł do 6 000 zł
 • Szczecin od 6 000 zł do 8 000 zł
 • Gdańsk od 5 000 zł do 10 500 zł
 • Poznań od 4 500 zł do 9 000 zł
 • Tychy od 4 000 zł
 • Bydgoszcz od 3 075 zł do 11 931 zł
Chirurgiczne leczenie ginekomastii tłuszczowej cena »

Usługa chirurgiczne leczenie ginekomastii tłuszczowej w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu chirurgiczne leczenie ginekomastii tłuszczowej w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Autor: