Cienie pod oczami - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym

Filtruj wyniki
Wczytaj więcej wyników

Cienie pod oczami - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - informacje

Sala operacyjna w Prestige Clinic Sala operacyjna w Prestige Clinic

Zmiany kolorytu skóry w okolicach oczu powstać mogą na skutek zaniku tkanki podskórnej, wiotczenia skóry, przebarwień posłonecznych lub zaburzeń pigmentacyjnych. W czasie zabiegu redukcji cieni pod oczami lekarz wstrzykuje kwas hialuronowy, czyli naturalny składnik skóry, w okolice podoczodołową. Procedura trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu minut i przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym (za pomocą kremu ze środkiem znieczulającym lub znieczulenia stomatologicznego). Efekty widoczne są zaraz po zabiegu.

Redukcja cieni pod oczami za pomocą kwasu hialuronowego w Polsce – gdzie szukać pomocy

Usuwanie cieni pod oczami kwasem hialuronowym w swojej ofercie ma Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej DERMEDICA w Krakowie. W placówce procedura przeprowadzana jest przy użyciu preparatów Teosyal Redensity I i Redensity II, przeznaczonych do odbudowy i zagęszczania skóry, które stosowane są szczególnie do redukcji cieni, zasinień i bruzd w okolicach oczu. Za pomocą produktu Redensity II wykonywane są również korekty doliny łez, worków pod oczami oraz fałd powiekowo-policzkowych. Na oznaki starzenia w okolicach oczu w gabinecie stosuje się również mezoterapię igłowa preparatami RRS Eyes oraz MAW-DMAE.

Zabieg redukcji cieni pod oczami za pomocą kwasu hialuronowego w Warszawie może przeprowadzić dr n. med. Ewa Skulska, dermatolog i wenerolog. Specjalizuje się w dermatologii estetycznej, w tym w procedurach przy użyciu kwasu hialuronowego. Posiada certyfikat ukończenia szkolenia „Zaawansowane techniki podawania kwasu hialuronowego”. Cienie pod oczami usuwa za pomocą preparatów Juvederm Hydrate, Juvederm Ultra 2,3 i 4, Restylane, Restylane Vital oraz Restylane Perlane. Okolice oczu odmładza również za pomocą lasera frakcyjnego CO2, mezoterapii, osocza bogatopłytkowego, peelingów medycznych oraz kwasu polimlekowego i hydroksyapatytu wapnia.

W Szczecinie na usuwanie cieni pod oczami kwasem hialuronowym udać się można do Kliniki Zawodny Estetic. Placówka posiada certyfikację w zakresie medycyny estetycznej, wydaną przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Procedura redukcji cieni pod oczami przeprowadzana jest za pomocą preparatu Juvederm Ultra. Oznaki starzenia się w okolicach oczu w klinice usuwane są także za pomocą karoboksyterapii (działanie dwutlenkiem węgla), lipotransferu bogatego w komórki macierzyste, mezoterapii igłowej oraz osocza bogatopłytkowego.

Cena zabiegu likwidacji cieni pod oczami kwasem hialuronowym w Polsce i za granicą

Gabinet zabiegowy w Body Care Clinic Gabinet zabiegowy w Body Care Clinic

W Polsce za usuwanie cieni pod oczami za pomocą kwasu hialuronowego zapłacić trzeba około 700 złotych. Za granicą cena tej samej procedury jest znacznie wyższa: przykładowo, w Skin by Lovely w Santa Monica (USA)cena takiego zabiegu zaczyna się ona od 500 dolarów amerykańskich, czyli od około 2 000 złotych.Cienie pod oczami - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - ceny w różnych miastach

 • Tarnowo Podgórne od 800 zł
 • Warszawa od 500 zł do 2 800 zł
 • Kraków od 600 zł do 3 000 zł
 • Łódź od 450 zł do 2 000 zł
 • Wrocław od 350 zł do 1 200 zł
 • Poznań od 350 zł do 950 zł
 • Bydgoszcz od 600 zł do 1 200 zł
 • Białystok od 300 zł do 1 200 zł
 • Katowice od 400 zł do 2 000 zł
 • Radom od 500 zł do 700 zł
 • Gdańsk od 600 zł
 • Lublin od 250 zł do 1 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa cienie pod oczami - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska