Cienie pod oczami - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Katowice

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Cienie pod oczami - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Katowice - informacje

Gabinet zabiegowy w Med Beauty Gabinet zabiegowy w Med Beauty

Uwarunkowania genetyczne (zmiany naczyniowe), nieodpowiedni tryb życia (za mało snu, niewłaściwa dieta), proces starzenia się, a także choroby - to główne przyczyny występowania cieni pod oczami. Do chorób, jakie mogą doprowadzić do tworzenia się zagłębień pod oczami, należą choroby wątroby i pęcherzyka żółciowego, anemia, choroby tarczycy i trzustki, a także zapalenie skórno-mięśniowe czy zapalenie błony śluzowej nosa i cukrzyca. Niezależnie od przyczyny powstawania, nadają one twarzy pacjenta zmęczony, smutny i stary wygląd. Jedną z metod usuwania cieni pod oczami jest zabieg z wykorzystaniem preparatu, zawierającego kwas hialuronowy - zabieg taki jest krótki a przynosi rezultaty już po kilku dniach.

Likwidacja cieni pod oczami kwasem hialuronowym w katowickich gabinetach medycyny estetycznej

Na zabieg, wykorzystujący kwas hialuronowy w celu usunięcia cieni pod oczami, można udać się do Gabinetu Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Salonu Bemedica w Katowicach. Zabieg taki spłyca także skośne zagłębienia pod oczami, stymuluje produkcję kolagenu w tym miejscu oraz przyczynia się do odmłodzenia twarzy. Wśród innych przeprowadzanych w gabinecie zabiegów na cienie pod oczami można wymienić karboksyterapię, mezoterapię igłową i mikroigłową oraz zabieg z wykorzystaniem preparatu Light Eyes Ultra.

Usuwanie cieni pod oczami kwasem hialuronowym oferowane jest także przez Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Med Beauty. Placówka ta do wypełnienia zagłębień i cieni pod oczami oferuje preparat kwasu hialuronowego Restylane, za pomocą którego wygładza się tam także zmarszczki palacza, zmarszczki czoła, zmarszczki marionetki a także zmarszczki doliny łez. Ponadto proponowane są tutaj również zabiegi odmładzające okolice oczu preparatem Botox lub Azzalure, nićmi PDO czy nićmi Apros.

Lekarzem, zajmującym się zabiegami, likwidującymi zagłębienia pod oczami za pomocą kwasu hialuronowego, jest lek. med. Teodozja Arkuszewska, lekarz medycyny estetycznej (od 2005 roku) oraz specjalista medycyny rodzinnej, która przyjmuje swoje pacjentki w Chorzowie (6 km od Katowic). Swoje dodatkowe umiejętności z zakresu medycyny estetycznej zdobywała na licznych kursach i szkoleniach - posiada m.in. certyfikat ukończenia szkolenia z zaawansowanych technik stosowania wypełniacza dermatologicznego do korekcji tkanki miękkiej Redensity II (Gliwice, 2013 rok) oraz certyfikat ukończenia specjalistycznego kursu z zakresu wykorzystania preparatu Restylane (2010 rok).

Usunięcie cieni pod oczami za pomocą kwasu hialuronowego - cena w Katowicach i w Londynie

Sala operacyjna w Dr Sirek MedCosmetic Klinika Chirurgii Plastycznej Sala operacyjna w Dr Sirek MedCosmetic Klinika Chirurgii Plastycznej

Za zabieg na cienie pod oczami z wykorzystaniem kwasu hialuronowego trzeba w katowickich gabinetach medycyny estetycznej zapłacić kwotę 600 zł, w Wielkiej Brytanii jest to suma 240 funtów (1 300 zł) w Tooting Medical Centre w Londynie.

Cienie pod oczami - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - ceny w Katowicach na tle innych miast

 • Katowice od 400 zł do 2 000 zł
 • Tarnowo Podgórne od 800 zł
 • Warszawa od 500 zł do 2 800 zł
 • Kraków od 600 zł do 3 000 zł
 • Łódź od 450 zł do 2 000 zł
 • Wrocław od 350 zł do 1 200 zł
 • Poznań od 350 zł do 950 zł
 • Bydgoszcz od 600 zł do 1 200 zł
 • Białystok od 300 zł do 1 200 zł
 • Radom od 500 zł do 700 zł
 • Lublin od 250 zł do 1 000 zł
 • Gdańsk od 600 zł
Pokaż więcej »

Usługa cienie pod oczami - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu cienie pod oczami - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Sosnowiec, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Zabrze, Jaworzno, Gliwice, Rybnik oraz Jastrzębie-Zdrój.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska