W czasie trwania akcji #zostanwdomu możesz również skorzystać z konsultacji online lub wizyt domowych.

Cienie pod oczami - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Wrocław

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Cienie pod oczami - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Wrocław - informacje

Kadra w Proclinic Kadra w Proclinic

Przyczyn powstawania cieni pod oczami, czyli zmian barwnikowych i naczyniowych, jest wiele. Wśród nich można wyróżnić spowolnione mikrokrążenie, niewłaściwą dietę, przemęczenie i niedobór snu, a także gwałtowne zmiany temperatury czy czynniki występujące w powietrzu (zanieczyszczenie, kurz, dym papierosowy). Ze względu na różne czynniki ich powstawania, można także wyodrębnić trzy rodzaje cieni pod oczami: naczyniowe (występują najczęściej, są genetycznie uwarunkowane), barwnikowe (u osób młodych pojawiają się czasowo, po 30. roku życia mogą się utrwalić) oraz wynikające ze zmian zanikowych skóry (związane z procesem starzenia się skóry). Takie niedoskonałości okolic oczu można skutecznie zlikwidować przy pomocy zabiegu z zastosowaniem kwasu hialuronowego.

Gdzie we Wrocławiu można pozbyć się cieni pod oczami

Iniekcje kwasu hialuronowego pod oczy we Wrocławiu przeprowadza lek. med. Monika Kłapsia-Pawłów, lekarz medycyny estetycznej, która wiedzę i umiejętności z tego zakresu zdobywała, uczestnicząc w polskich i zagranicznych kursach i sympozjach: posiada m.in. certyfikat "Zaawansowane techniki podawania kwasu hialuronowego" (szkolenie odbyte w 2014 roku prowadzone przez szwedzkiego lekarza dr. Per Heden), certyfikat udziału w szkoleniu z zakresu masterclass w podawaniu produktu Restylane (Paryż, 2010 rok) i dyplom uczestnictwa w warszawskim kursie pt. "Zaawansowane techniki iniekcji toksyny botulinowej oraz preparatów zawierających kwas hialuronowy".

Usuwanie cieni pod oczami kwasem hialuronowym oferowane jest we Wrocławiu także przez Instytut DermaMed. Do wygładzania zmarszczek okolic oczu stosowane są tutaj preparaty kwasu hialuronowego Juvederm, Restylane i Stylage. Lekarz może wykorzystać je także tutaj do odmładzania innych okolic twarzy, np. ust, wypełniania bruzd i fałdów, a także przy zabiegach wolumetrii - modelowania kształtu twarzy. Alternatywnymi zabiegami na likwidację cieni pod oczami, oferowanymi w tej placówce, jest zabieg z wykorzystaniem toksyny botulinowej, preparatu Sculptra czy Radiesse.

Kolejnym wrocławskim lekarzem, zajmującym się likwidacją cieni pod oczami, jest dr n. med. Ewa Kaniowska, specjalista dermatologii i wenerologii (I stopnia od 1986 i II stopnia od 1990 roku), która zdobywała umiejętności z zakresu odmładzania okolic oczu za pomocą preparatów zawierających kwas hialuronowy oraz innych okolic twarzy na kursach doszkalających, czego przykładem może być certyfikat udziału w szkoleniu w zakresie stosowania wypełniacza do korekcji tkanki miękkiej Teosyal (Wrocław, 2008 rok) czy dyplom uczestnictwa w sympozjum pt. "Techniki dla zaawansowanych: wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym" (Warszawa, 2005 rok).

Likwidacja cieni pod oczami za pomocą kwasu hialuronowego - cena we Wrocławiu i w Wiedniu

Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne Magnolia Park Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne Magnolia Park

800 zł to cena korekcji cieni pod oczami we wrocławskich klinikach, w Austrii natomiast jest to kwota 350 euro (1 500 zł) w klinice prof. dr. Edvina Turkofa, mieszczącej się w Wiedniu.

Cienie pod oczami - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

 • Wrocław od 350 zł do 1 200 zł
 • Józefosław od 800 zł do 1 600 zł
 • Warszawa od 600 zł do 1 400 zł
 • Kraków od 600 zł do 1 500 zł
 • Łódź od 500 zł do 2 000 zł
 • Poznań od 450 zł do 950 zł
 • Gdańsk od 600 zł
 • Bydgoszcz od 600 zł do 1 200 zł
 • Białystok od 300 zł do 1 200 zł
 • Katowice od 600 zł do 2 000 zł
 • Lublin od 500 zł do 1 000 zł
 • Radom od 500 zł do 700 zł
Cienie pod oczami - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym cena »

Usługa cienie pod oczami - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu cienie pod oczami - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.

Autor: