ocena 4.7 / 5 (3 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 21:00
wtorek
8:00 - 21:00
środa
8:00 - 21:00
czwartek
8:00 - 21:00
piątek
8:00 - 21:00
sobota
9:00 - 15:00
niedziela
nieczynne

Zgłaszający się do nas pacjenci mogą liczyć na fachową pomoc lekarską oraz szeroką diagnostykę. Oferujemy badania laboratoryjne, w tym badania krwi oraz wymazu (m.in. cytologia). W zakresie diagnostyki obrazowej przeprowadzamy szereg badań ultrasonograficznych. Mogą Państwo wykonać m.in. badania USG narządów wewnętrznych (np. drogi moczowe, jama brzuszna), narządów płciowych, w tym także USG transwaginalne, podczas ciąży, USG prostaty i jąder. Za pomocą aparatury ultrasonograficznej monitorujemy cykl miesiączkowy. Wykonujemy także badania dopplerowskie, USG piersi, stawów i inne.

City Clinic oferuje Państwu możliwość skorzystania z konsultacji u lekarzy niemal 30 specjalizacji. W naszej placówce przyjmują lekarze interniści oraz pediatrzy, zajmujący się leczeniem chorób wewnętrznych, w razie potrzeby kierujący chorych do lekarzy specjalistów. Proponujemy również konsultacje u specjalistów chirurgii, kardiologii i urologii czy ginekologii.

Posiadamy szeroką ofertę usług z zakresu ginekologii. Pacjentki mogą wykonać kompleksowe badania, m.in. kolposkopię, badania USG, nieinwazyjne badania prenatalne i inne. Oferujemy dobór odpowiedniej metody antykoncepcyjnej, zajmujemy się zakładaniem oraz usuwaniem wkładek domacicznych, a także wykonujemy zabiegi krioterapii w leczeniu kłykcin kończystych oraz nadżerek. Przeprowadzamy inseminacje. Prowadzimy ciąże i otaczamy pacjentki opieką poporodową.

Oferujemy szeroki zakres szczepień ochronnych (m.in. grypa, żółtaczka, rotawirusy, pneumokoki) oraz rehabilitację dla dzieci i osób dorosłych. Prowadzimy specjalistyczną rehabilitację niemowląt z grupy ryzyka ciążowo-poporodowego, wcześniaków, osób z zaburzeniami genetycznymi, a także z nieharmonijnym rozwojem psychoruchowym i innymi schorzeniami wymagającymi szczególnego podejścia oraz właściwych kwalifikacji.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie niepłodności

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Prezentowany cennik City Clinic jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska