ocena 4.7 / 5 (3 opinie pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
8:00 - 21:00
wtorek
8:00 - 21:00
środa
8:00 - 21:00
czwartek
8:00 - 21:00
piątek
8:00 - 21:00
sobota
9:00 - 15:00
niedziela
nieczynne
Placówka City Clinic została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.7 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 3 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w centrum medycznym.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

4,7

3 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"City Clinic jest rodzinną, prywatną placówką medyczną. To wielospecjalistyczna przychodnia świadcząca usługi w obrębie blisko 30 dziedzin medycyny. Centrum medyczne City Clinic skupia doświadczonych lekarzy, terapeutów i pielęgniarki z wieloletnią praktyką kliniczną i bogatym dorobkiem naukowym. Bardzo często umawiam do tej placówki pacjentów do Pana dr Adama Mroczka. Zgodnie z informacjami zwrotnymi od klientów, doktor nie skupia się na leczeniu objawów, lecz szuka przyczyny dolegliwości. W placówce można liczyć na wspaniałą, profesjonalną obsługę. Doktor Mroczek skutecznie diagnozuje chorobę, zleca szereg badań i dokonuje wnikliwej analizy historii choroby. Jest znanym i godnym polecenia lekarzem. Jego wiedza medyczna, doświadczenie i kultura osobista dają pacjentowi poczucie bezpieczeństwa. Wizyta czasem faktycznie trwa długo, ale to wszystko dla dobra pacjenta. Pan doktor jest bardzo otwarty i taktowny, komunikatywny, sympatyczny i cierpliwy - swoim zachowaniem, umiejętnością słuchania i wyciągania wniosków wzbudza zaufanie pacjenta" - Paulina J. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Paweł
5.0
Paweł
Dodano: 26 września 2017
Tytuł:
"Zadowolony"
Profesjonalna obsługa, bardzo mile Panie z recepcji
Dotyczy:
Konsultacja urologiczna (wrzesień 2017)
Lekarz:
lek. Adam Mroczek
 
Szczegóły 
Marcin
(Warszawa)
5.0
Marcin (Warszawa)
Dodano: 25 października 2017
Dotyczy:
Konsultacja urologiczna (październik 2017)
Lekarz:
lek. Adam Mroczek
 
Szczegóły 
Jaroslaw
4.0
Jaroslaw
Dodano: 26 września 2017
Tytuł:
"Bardzo dobra"
Zabieg:
Podcięcie wędzidełka prącia (wrzesień 2017)
Lekarz:
lek. Adam Mroczek
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska