4,0 / 5  - 10 opinii

Cennik

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Medycyna estetyczna

Ważna informacja

Prezentowany cennik Cleopatra Clinic jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Cleopatra Clinic

Cleopatra Clinic to nowoczesna i świetnie wyposażona klinika chirurgii plastycznej i estetycznej. Posiadamy bogatą ofertę zabiegów na twarz i ciało, skierowanych do kobiet i mężczyzn.

Pomożemy zadbać o szczupłą sylwetkę, wykonując liposukcję lub abdominoplastykę. W celu zlikwidowania zmarszczek przeprowadzamy zabiegi z użyciem specjalistycznych laserów. W zakresie naszych usług znajdą Państwo operacje chirurgiczne w postaci korekty nosa i uszu oraz liftingu twarzy i szyi. Zajmujemy się również modelowaniem i powiększeniem ust oraz procedurami bezinwazyjnymi z wykorzystaniem m.in. toksyny botulinowej (Botox).

W naszej ofercie znajdują się także zabiegi transplantacji włosów, dedykowane osobom dotkniętym problemem nadmiernego łysienia. Przeprowadzamy przeszczepy włosów u kobiet i mężczyzn.

Wszystkie zabiegi znajdą Państwo w poniższym cenniku.