Clinica Cosmetologica - cennik

poniedziałek
8:00 - 22:00
wtorek
8:00 - 22:00
środa
8:00 - 22:00
czwartek
8:00 - 22:00
piątek
8:00 - 22:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Mając na względzie zadowolenie pacjentów, Clinica Cosmetologica oferuje szeroki zakres zabiegów w obrębie medycyny estetycznej, kosmetologii, podologii i trychologii. Jej usługi dedykowane są przede wszystkim osobom, które pragną zniwelować niedoskonałości skóry i sylwetki. Nasza oferta została starannie dopracowana pod kątem potrzeb osób zmagających się z takimi przypadłościami jak rumień, trądzik i przebarwienia oraz zwiotczenie skóry, cellulit czy rozstępy.

Stosując wysokiej klasy sprzęt medyczny, osiągamy doskonałe efekty w usuwaniu blizn pooperacyjnych, potrądzikowych bądź pooparzeniowych. Bogata gama zabiegów skierowana jest również do osób zainteresowanych odchudzaniem, redukcją tkanki tłuszczowej oraz modelowaniem sylwetki. Z kolei pracujący w klinice specjaliści od trychologii z powodzeniem zajmują się przypadkami nadmiernego owłosienia oraz utraty włosów.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, znajdującą się w poniższym cenniku:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Clinica Cosmetologica jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska