4,6 / 5

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Clinica Cosmetologica jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Clinica Cosmetologica

Mając na względzie zadowolenie pacjentów, Clinica Cosmetologica oferuje szeroki zakres zabiegów w obrębie medycyny estetycznej, kosmetologii, podologii i trychologii. Jej usługi dedykowane są przede wszystkim osobom, które pragną zniwelować niedoskonałości skóry i sylwetki. Nasza oferta została starannie dopracowana pod kątem potrzeb osób zmagających się z takimi przypadłościami jak rumień, trądzik i przebarwienia oraz zwiotczenie skóry, cellulit czy rozstępy.

Stosując wysokiej klasy sprzęt medyczny, osiągamy doskonałe efekty w usuwaniu blizn pooperacyjnych, potrądzikowych bądź pooparzeniowych. Bogata gama zabiegów skierowana jest również do osób zainteresowanych odchudzaniem, redukcją tkanki tłuszczowej oraz modelowaniem sylwetki. Z kolei pracujący w klinice specjaliści od trychologii z powodzeniem zajmują się przypadkami nadmiernego owłosienia oraz utraty włosów.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, znajdującą się w poniższym cenniku: