Clinica Dermatoestetica - cennik

ocena 4.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
8:00 - 12:00
niedziela
nieczynne

Clinica Dermatoestetica to nowoczesny ośrodek, w którym pacjenci znajdą pomoc w każdym przypadku wymagającym ingerencji dermatologa. W ramach dermatochirurgii zajmujemy się usuwaniem zmian skórnych typu brodawki łojotokowe, naczyniaki, kaszaki i włókniaki. Likwidujemy chirurgicznie kępki żółte, znamiona barwnikowe i blizny (keloidy). Wykorzystywanymi metodami są: krioterapia oraz elektrokoagulacja, stosujemy również laseroterapię i klasyczną metodę wycięcia chirurgicznego. Zajmujemy się także usuwaniem wrastających paznokci oraz zabiegami podologicznymi.

Przed przystąpieniem do zabiegów z zakresu dermatologii ogólnej przeprowadzamy rzetelną diagnostykę. Wykorzystujemy przy tym videodermoskopię z użyciem wysokiej jakości programu komputerowego, wykonujemy także badanie dermatoskopowe, mykologiczne i histopatologiczne. U pacjentów cierpiących na wzmożone łysienie przeprowadzamy cyfrowe badanie struktury włosa (trichoscan) oraz badanie polegające na ocenie ilości włosów w stanie ich wzrostu, wypadania i spoczynku (trichogram).

Możemy się poszczycić niezmiernie bogatą gamą zabiegów upiększających i odmładzających wygląd pacjentów. W ich trakcie posługujemy się preparatami na bazie kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej oraz nowoczesną aparaturą medyczną. Wykonujemy oxybrazję oraz mikrodermabrazję diamentową, oczyszczając i uelastyczniając skórę. Przeprowadzamy masaże (klasyczny, limfatyczny i relaksacyjny), a także odżywiamy i regenerujemy skórę szeregiem preparatów wprowadzanych podczas mezoterapii – metodą mikronakłuć lub Mesoline Rollerem oraz Dermapenem. Modelujemy sylwetkę poprzez zabiegi z wykorzystaniem I-lipo, mezoterapii, masażu i dodatkowo celem ujędrnienia za pomocą liftingu termicznego Zaffiro.

Oferujemy zabiegi laserowej depilacji. Zbędne owłosienie usuwamy również przy użyciu wosków firmy Lycon, które mogą być stosowane także u osób ze skórą alergiczną i wrażliwą. Można poddać się u nas zabiegowi mikropigmentacji, czyli makijażowi permanentnemu. Przedłużamy rzęsy, zajmujemy się też wykonywaniem zabiegów pielęgnacyjnych na dłoniach i stopach. Proponujemy pacjentom szeroką gamę usług kosmetycznych z użyciem najlepszej jakości produktów SkinCeuticals i Xylogic.

Co leczymy

Nasza klinika specjalizuje się w leczeniu schorzeń skóry, włosów i paznokci dzieci i dorosłych. Zajmujemy się również terapią chorób błon śluzowych. Udzielamy pomocy osobom borykającym się z problemem trądziku pospolitego i różowatego. Leczymy choroby alergiczne, przeprowadzając wcześniej precyzyjne testy skórne na alergeny wziewne, naskórkowe, pokarmowe oraz z krwi. Obiektem naszych zawodowych zainteresowań są choroby paznokci, grzybice skóry, włosów i paznokci. Zajmujemy się także wirusowymi schorzeniami skóry, leczeniem znamion barwnikowych (przeprowadzamy dermatoskopową ocenę zmian) oraz zmianami przednowotworowymi i nowotworowymi. Pomagamy zwalczyć łuszczycę i zniwelować problem nadmiernego wypadania włosów. Zajmujemy się również terapią osób borykających się z nadpotliwością czoła, dłoni, stóp i pach.

W zakres oferowanych przez nas zabiegów wchodzi terapia leczenia osób dotkniętych problemem nadmiernego wypadania włosów. Pomagamy im, wykonując mezoterapię igłową lub zamiennie Mesoline Roller oraz Dermapenem z zastosowaniem wysokiej jakości zarejestrowanych i rekomendowanych preparatów. Celem lepszego efektu leczniczego, łączymy je z naświetlaniem UVB lub LED.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Masaże

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Prezentowany cennik Clinica Dermatoestetica jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska