Clinica Dermatoestetica opinie

ocena 4.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
8:00 - 12:00
niedziela
nieczynne
Placówka Clinica Dermatoestetica została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako bardzo dobra. Średnia ocena wynosi 4.0 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 1 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w klinice.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

4,0

1 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Clinica Dermatoestetica oferuje kompleksowe programy postępowania łączące medycynę z kosmetologią, oparte na wnikliwych badaniach diagnostycznych. Właścicielami kliniki są : prof. dr hab. n. med. Wojciech Zegarski - specjalista chirurgii onkologicznej, specjalista chirurgii ogólnej oraz dr hab. n. med. Barbara Zegarska - specjalista alergolog, specjalista dermatolog-wenerolog. Pan Wojciech w 2010 roku na XIV Zjeździe Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej został wybrany na Prezesa Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej. W lipcu 2013 r. został mianowany przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego na profesora zwyczajnego. Zgodnie z opiniami pacjentów jest on profesjonalny, konkretny a jednocześnie bardzo sympatyczny, starający się zrozumieć problemy pacjenta. Przedstawia konkretny plan leczenia, odpowiada na nurtujące pytania. Komunikuje się w sposób zrozumiały dla pacjenta. Wzmacnia energię do walki z chorobą. Ujmuje jego profesjonalizm, życzliwość i empatia. Od razu się czuje, ze trafiło się w dobre ręce." - Marta G. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Angelika A
(Inowrocław)
4.0
Angelika A (Inowrocław)
Dodano: 19 października 2017
Tytuł:
"Klinika godna polecenia"
Profesjonalne podejście do pacjenta, czysto, miło
Zabieg:
Usunięcie znamienia barwnikowego (lipiec 2017)
Lekarz:
prof. dr hab. n. med. Wojciech Zegarski
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska