Clinica Sopot

ocena 5.0 / 5 (3 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
10:00 - 16:00
wtorek
10:00 - 16:00
środa
10:00 - 16:00
czwartek
10:00 - 16:00
piątek
10:00 - 16:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Sala operacyjna Clinica Sopot Wygląd zewnętrzny Clinica Sopot Pokój, sala dla pacjentów Clinica Sopot Pokój, sala dla pacjentów Clinica Sopot Pokój, sala dla pacjentów Clinica Sopot Wygląd zewnętrzny Clinica Sopot Wygląd zewnętrzny Clinica Sopot Wygląd zewnętrzny Clinica Sopot Clinica Sopot - logo

Informacje ogólne o Clinica Sopot

Clinica Sopot oferuje opiekę wysokiej klasy specjalistów wielu dziedzin medycyny. Prowadzimy kompleksową diagnostykę oraz zabiegi z zakresu takich specjalności jak: chirurgia  plastyczna czy estetyczna, a także kardiologia czy ortopedia. W naszej placówce zapewniamy również możliwość skorzystania z konsultacji oraz małoinwazyjnych procedur prowadzonych przez specjalistów chirurgii naczyniowej i okulistyki. Atutem Clinica Sopot jest w pełni dostosowana sala operacyjna, która zapewnia możliwość prowadzenia leczenia operacyjnego z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury medycznej.

Proponowane przez nas usługi chirurgii plastycznej i estetycznej obejmują kompleksowe zabiegi upiększające i odmładzające różne okolice ciała oraz twarzy. Przy pomocy małoinwazyjnych zabiegów korygujemy, między innymi, odstające uszy w znieczuleniu ogólnym i miejscowym. Wykonujemy lifting powiek górnych i dolnych oraz korektę nosa, zarówno jego części chrzęstnej, jak i kostnej. Nasza oferta zabiegów chirurgii plastycznej obejmuje również modelowanie biustu (powiększanie oraz pomniejszanie), a także chirurgiczną korektę okolic brzucha. W Clinica Sopot zajmujemy się ponadto zabiegami ginekologii estetycznej, które obejmują, między innymi, labioplastykę. Prócz tego posiadamy szeroką gamę zabiegów dermatochirurgicznych. W ramach usług z zakresu medycyny estetycznej proponujemy wygładzanie zmarszczek z zastosowaniem botuliny, wypełniaczy na bazie preparatów kwasu hialuronowego oraz pobranej od pacjenta tkanki tłuszczowej.

W ramach kardiologii Clinica Sopot oferuje zabiegi implantacji oraz wymiany stymulatorów serca, w tym także kardiowerterów-defibrylatorów (ICD) oraz kardiowerterów-defibrylatorów resynchronizujących (CRTD). Ponadto zapewniamy pacjentom kompleksowe konsultacje w zakresie programowania wszczepionych urządzeń.

Współpracujący z nami specjaliści ortopedii oferują konsultacje oraz fachową terapię osobom cierpiącym na schorzenia w obrębie kończyn górnych i dolnych oraz kręgosłupa. W naszej placówce prowadzona jest artroskopia połączona z zabiegami rekonstrukcji więzadeł kolana, a także zabiegi rozwiązujące problemy wad stopy (hallux, ostrogi piętowe, palec młotowaty). W zakresie chirurgii ręki prowadzimy artroskopię barku, leczenie zespołów cieśni nerwowych oraz wad nabytych w obrębie dłoni. Specjalizujemy się również w diagnostyce i leczeniu dyskopatii lędźwiowych oraz osteoporozy kręgosłupa.

Czytaj więcej 

Udogodnienia dla pacjentów

W celu zapewnienia komfortowych warunków leczenia oraz pobytu wszystkim korzystającym z naszych usług osobom przygotowaliśmy w naszej placówce różnorodne udogodnienia. Dysponujemy nowoczesnymi salami intensywnego nadzoru wyposażonymi w wysokiej klasy aparaturę monitorującą funkcje życiowe obejmującą, między innymi, kardiomonitory czy defibrylatory serca, a także zapewniające dogodne warunki do rekonwalescencji łóżka.

Clinica Sopot w okresie pooperacyjnym gwarantuje stałą całodobową opiekę lekarską i pielęgniarską. Naszym priorytetem jest zapewnienie pacjentom poczucia bezpieczeństwa oraz wysoka jakość obsługi medycznej.

Osiągnięcia i certyfikaty Clinica Sopot

Clinica Sopot jest jedną z najnowocześniejszych placówek w Trójmieście. Posiadamy własny blok operacyjny, który jest dostosowany do prowadzenia zabiegów i operacji z wielu dziedzin medycyny. Dysponujemy ponadto wyposażoną zgodnie z europejskimi standardami salą pooperacyjną z intensywnym nadzorem.

Clinica Sopot jest placówką odznaczoną certyfikatem PN-EN ISO 900 na świadczenie usług medycznych w zakresie: kardiologii, chirurgii ogólnej, ortopedii i chirurgii naczyniowej, a także chirurgii plastycznej oraz okulistyki.

Jesteśmy pionierami małoinwazyjnych zabiegów z zakresu kardiologii. W 2011 roku nasi specjaliści wykonali pierwsze zabiegi implantacji i wymiany stymulatorów oraz kardiowerterów – defibrylatorów (ICD). Jako pierwsi prowadziliśmy również  badania elektrofizjologiczne serca, a także ablacje dróg dodatkowych w sercu. Ponadto w naszej placówce wykonano kilka tysięcy operacji z zakresu takich dziedzin jak ortopedia, chirurgia ogólna i chirurgia plastyczna oraz okulistyka.

Szczycimy się również naszą kadrą medyczną, do której należą znakomicie wykwalifikowani specjaliści stale poszerzający swoją wiedzę podczas różnorodnych sympozjów oraz warsztatów. Założycielem placówki jest dr n. med. Rajmund Wilczek, będący pionierem w dziedzinie operacji wszczepiania przezżylnych kardiowerterów – defibrylatorów (ICD i CRTD) oraz stymulatorów serca. Dr Wilczek w ciągu swojej wieloletniej kariery zawodowej przeprowadził ponad 10 tysięcy implantacji urządzeń do leczenia arytmii serca.   

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska